Program Prostředí pro život 2: 1. veřejná soutěž

Čtvrtek 25. duben 2024, 15:07

Technologická agentura České republiky (dále jen „TA ČR”) vyhlásila první veřejnou soutěž v Programu na podporu aplikovaného výzkumu a inovací v oblasti životního prostředí, ochrany klimatu a udržitelného rozvoje – Prostředí pro život 2 (dále jen „veřejná soutěž”).

TA ČR vyhlásila první veřejnou soutěž ve dvou podprogramech:

• Podprogram 1 - Inovace a operativní výzkum ve veřejném zájmu (PP1)
  • Podprogram 2 - Nová řešení pro ekonomiku, životní prostředí a společnost (PP2)

Soutěžní lhůta končí dnem 12. června 2024.Podklady k odeslání datovou schránkou společně s košilkou či souhlasem vedení fakulty s podáním projektudodejte naludmila.hrabakova@upol.czdo 11. června 2024 do 12.00 hodin.

Z důvodu evidence projektů si dovolujeme upozornit, že je nutné zpřístupnit projekt v ISTA na účet:ludmila.hrabakova@upol.cz. Bez tohoto kroku nebude možné zajistit odpovídající spolupráci UPOL při podávání návrhu projektu. Zpřístupnit je třeba rovněž projekty, ve kterých vystupuje UPOL pouze jako partner.

Čestné prohlášení za UPOL bylo zasláno.

Podrobné informace a dokumentace k 1. veřejné soutěži.

Případní zájemci o pomoc při podání grantu se mohou také obrátit na pracovníky Projektového servisu Univerzity Palackého v Olomouci. V tomto případě:

Mgr. Eva Novosádová
eva.novosadova@upol.cz