Proč psát do šuplíku? Přihlaste se do Literární soutěže pro studenty UP!

Úterý 31. leden 2017, 11:08

Píšete rádi? Nehnete se bez bločku plného poznámek a spisovatelských nápadů? Zatím jste se ale neodhodlali dát svůj text někomu k posouzení? Pak je ten správný čas zkusit štěstí v soutěži pro spisovatele!

Rektor UP Jaroslav Miller vyhlásil 23. ročník Literární soutěže pro studenty olomoucké univerzity. Vaše texty čekáme do 31. března 2017 na adrese:

Oddělení komunikace UP
Mgr. Lenka Peřinová
Biskupské náměstí 1, 771 11 Olomouc

Obálku označte heslem “Literární soutěž”.

Podmínky:

Autorský text o rozsahu:
- poezie (max. 3 básně);
- povídka (text do 10 stran).

Každý text zašlete ve třech kopiích, na nichž bude uvedeno jméno, datum narození, email a telefonní číslo autora; včetně fakulty, ročníku a studovaného oboru soutěžícího.

Autoři nejlepších prací získají finanční odměnu. Výsledky soutěže vyhlásí odborná komise v květnu nebo červnu 2017.
Literární soutěž Univerzity Palackého je tradiční klání, které každoročně vyhlašuje rektor univerzity. Zaslané práce hodnotí odborná porota složená z literárních vědců Katedry bohemistiky FF UP. Účastnit se mohou všichni studenti prezenčního bakalářského a magisterského studia ze všech fakult UP.