Nové benefity: zvýhodněný lyžařský servis, dámské fitness i bezplatná kontrola zraku

Středa 14. prosinec 2022, 12:50 – Text: Gabriela Sýkorová Dvorníková

V průběhu podzimu přibylo mezi benefity, které Univerzita Palackého nabízí všem svým zaměstnankyním a zaměstnancům, několik novinek od externích partnerů.

Oční optika

Slevu 10 % na své služby a jednu bezplatnou kontrolu zraku za rok zdarma nově nabízí po předložení zaměstnanecké karty UP oční optika Flora Optik, která se zabývá prodejem brýlí, včetně sportovních a dětských, měřením zraku či poradenstvím při aplikaci kontaktních čoček. Podrobnosti k této nabídce naleznete na webu benefitů v sekci Nabídka externích partnerů/Další obchody a služby.

Lyžařský servis i půjčovna

Zvýhodněný servis, půjčování či koupi lyžařského a v létě cyklistického vybavení nabízí pracujícím na UP Snow4Fun Olomouc. Po předložení zaměstnanecké karty lze uplatnit slevu 15 % na servis lyží, snowboardů, běžek, kol, vozíků a kočárků Thule, dále 10 % na zapůjčení vozíků Thule a sjezdových lyží LUSTi a 5 % na veškeré další zboží. Podrobnosti k této nabídce naleznete na webu benefitů v sekci Nabídka externích partnerů/Sport.

Dámské fitness centrum

Slevu 15 % na členskou permanentku nabízí zaměstnankyním UP dámské fitness centrum Jako proutek. Slevu lze opět uplatnit jednoduše po předložení zaměstnanecké karty. Fitness centrum je založeno na individuálním přístupu ke klientkám, na zohlednění jejich těla, zdravotního stavu a možností a nabízí také výživové poradenství, tělesnou analýzu, infrasaunu a masáže. Podrobnosti k této nabídce naleznete na webu benefitů v sekci Nabídka externích partnerů/Sport.

Kompletní nabídku zaměstnaneckých benefitů Univerzity Palackého v Olomouci naleznete na stránce: upol.cz/zamestnanci/benefity.