Slevy a výhody pro zaměstnance

Ceníme si toho, že u nás pracujete. Chceme vám vytvářet takové podmínky, abyste u nás pracovali rádi. Věříme, že k vaší větší spokojenosti může přispět i nabídka slev a výhod, které vám můžeme poskytnout jak za univerzitní zařízení, tak za naše externí partnery.

Bližší informace k nabízeným benefitům vám podáme na: benefity@upol.cz a na telefonním čísle +420 585 631 162.

Nabídka Univerzity Palackého v Olomouci

Stravování

Stravenky

Zaměstnanci mají možnost platit v restauracích své obědy stravenkami. O výši hodnoty stravenky a dodavatelské firmě rozhoduje vedení jednotlivých univerzitních zařízení.

Stravování v univerzitních menzách

Rychle, kvalitně a za rozumné ceny se můžete najíst v univerzitních menzách. Objednávky kompletního menu včetně polévky a salátu online vám ušetří čas. Více se dozvíte na webových stránkách SKM.

Ubytování

Ubytování na kolejích UP

Můžete využít zajímavou a výhodnou nabídku krátkodobého i dlouhodobého ubytování za zvýhodněné ceny na koleji ve Vančurově ulici. Nabízíme ubytování v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích včetně sociálního zařízení. Více se dozvíte na webových stránkách SKM.

Ubytování v univerzitních bytech

Můžete využít možnosti výhodného pronájmu některého z univerzitních bytů. Jedná se o několik panelových i cihlových bytů odlišných dispozic a ve různých lokalitách Olomouce (Nové Sady, Neředín, ul. Jiřího z Poděbrad atd). Tato nabídka se týká zaměstnanců, kteří jsou na UP zaměstnáni na dobu neurčitou, po ukončení pracovního poměru automaticky končí i nájemní smlouva. Pro informace o postupu podávání žádosti anebo dostupnosti bytů prosím kontaktujte ing. Vojtěcha Grena, e-mail: vojtech.gren@upol.cz, tel.: 585631037.

Sport a rekreace

Akademik sport centrum

Akademik sport centrum nabízí zaměstnancům UP volnočasové sportování v rámci sportovních programů. Můžete si vybrat z nabídky výběrových sportů nebo zakoupit balíček sportů - poté můžete navštěvovat všechny hodin v rozvrhu (cca 35 druhů sportů, pohybových a tanečních aktivit). Při zakoupení sportovního průkazu si vyberete preferovaný sport v konkrétní den a čas. To znamená, že si nejméně jednou týdně zacvičíte vámi preferovanou sportovní aktivitu. Další vaše účast záleží na tom, ve kterých hodinách najdete volné kapacity a rozhodnete se je využít pro sebe.
Akademik Sport centrum poskytuje také slevy na sportovní pobyty a kurzy, které pořádá několikrát do roka. Můžete zde uplatnit také benefitní poukázky (Unišek, Unišek+, Edenred Benefits - MULTI nebo Sport&Kultura, SODEXO - Dárkový Pass, Bonus Pass, Relax Pass, Flexi Pass a Fokus Pass). Sledujte nabídku na webových stránkách www.akademikolomouc.cz.

Aplikační centrum BALUO

Unikátní vědeckotechnický park zaměřený na podporu zdravého životního stylu, prevenci civilizačních onemocnění a na optimalizaci pohybové aktivity nabízí zaměstnancům slevu na roční členství v klubu! Členství vás vyjde na 950 Kč. Více na: www.acbaluo.cz.

Lukostřelnice Univerzity Palackého

Zaměstnanci Univerzity Palackého a jejich rodinní příslušníci mají na základě předložení identifikační karty 30% slevu. Více na stránkách Lukostřelnice UP.

Možnost aktivní rekreace s ubytováním

Nabízíme vám aktivní a atraktivní dovolenou v zařízeních, která provozujeme nebo s nimi úzce spolupracujeme. Vyberte si dovolenou podle svých představ a načerpejte síly aktivním odpočinkem v přírodě!

Sportovní dny na UP

Pravidelně dvakrát do roka můžete svůj pracovní den strávit aktivně a sportem. Širokou a pestrou nabídku sportovního vyžití pro vás chystá Akademik sport centrum. Program dostanete v předstihu e-mailem.

Vzdělávání

Britské centrum KUP

Britské centrum Knihovny Univerzity Palackého v Olomouci (BC KUP) nabízí specializované služby v oblasti studia, výuky a certifikace znalosti angličtiny. Ve spolupráci s British Council pořádá mezinárodně certifikované zkoušky Cambridge English Exams. Zájemcům o přípravu na cambridgeské zkoušky nebo i „jen“ o zdokonalování znalosti anglického jazyka je určena nabídka kurzů angličtiny a pravidelně organizovaných pretestů. Bohatý fond titulů knihovny BC KUP nabízí mimo jiné i pestrý výběr dětských knih, časopisů a filmů v angličtině.

Slevy poskytované BC KUP pro zaměstnance UP:

 • roční členství: 100 % (tj. bez poplatku)
 • poplatek za přípravný kurz angličtiny: 5 % (v případě dětského kurzu A2 se sleva vztahuje i na dítě zaměstnance UP)
 • poplatek za pretest (cambridgeskou zkoušku nanečisto):  30 %
 • členství dítěte v anglickém čtenářském klubu „Read to be Ready“ zdarma (informace a registrace viz Newsletter UP 9.9.2020).

Více na www.bc.upol.cz 

Jazyková škola UPlift

Naučte se jazyky v inspirativním prostředí Filozofické fakulty od zkušených profesionálů. Jazyková škola UPlift poskytuje slevu 10 % z kurzovného na všechny skupinové kurzy v nabídce. Podrobněji na stránkách UPliftu www.up-lift.upol.cz.

Konfuciův institut při UP

Zaměstnanci mohou využít příležitosti naučit se čínský jazyk zdarma. Můžete si vybrat kurz z různých úrovní pokročilosti. Detailní informace ke kurzům, termínům a organizaci výuky najdete na www.konfucius.upol.cz.

Školicí středisko CVT UP

Centra výpočetní techniky UP nabízí školení počítačových dovedností pro zaměstnance v aplikacích MS, informačním systému IS/STAG, ekonomickém softwaru SAP a v dalších aplikacích Portálu UP. Aktuální seznam školení k nalezení zde.

IT a audiovizuální služby

Microsoft Office 365 ke stažení zdarma

Zaměstnanci Univerzity Palackého mají možnost využít instalace až pěti balíčků office zdarma. Více informací na WIKI UP.

Služby v oblasti softwaru

Centrum výpočetní techniky dává zaměstnancům UP k dispozici software, který lze rozdělit do několika skupin dle licenčních podmínek pro jeho užívání. V rámci neomezené licence je možné si volně naistalovat program STATISTICA. Více o produktech naleznete zde.

Audiovizuální produkce UP

AVP UP zajišťuje komplexní řešení audiovizuálních projektů. Připravuje natáčení, fotografování, záznam zvuku a postprodukční práce. S využitím moderní techniky a štábu profesionálů zajistí každý projekt. Zaměstnanci a studenti UP mají slevu až 50 % na zápůjčku audiovizuální techniky. Ceny veškerých služeb zde.

Děti a rodina

Mateřská škola Univerzity Palackého

Zaměstnanci mohou využít možnosti svěřit své děti během pracovní doby do péče profesionálů. Bližší informace k provozu školky, podmínkách k zápisu a kapacitě najdete na webových stránkách www.ms.upol.cz.

Pevnost poznání

Pevnost poznání je první interaktivní muzeum, které popularizuje vědu pro celou rodinu. Pevnost poznání sídlí v areálu Korunní pevnůstky a patří do kategorie tzv. science center. Zaměstnanci mají na základě předložení zaměstnanecké karty slevu 20% na vstupné. Podrobněji na stránkách Pevnosti poznání www.pevnostpoznani.cz.

Knihy, suvenýry, móda, kancelářské potřeby...

UPoint

V našem stylovém informačním centru na Horním náměstí vám poskytujeme slevy na nákupy v kamenném obchodě ve výši 10%. Prokážete se kartou zaměstnance, případně vás najdeme v databázi našich zaměstnanců. Podrobněji na stránkách UPointu: www.upoint.upol.cz.

Vydavatelství UP a prodejna odborné literatury

Pro zaměstnance sleva 10 % na veškeré zboží ve Skriptárně ve Zbrojnici a na nákup přes e-shop při zadání slevového kódu. Čeká na vás největší výběr odborné literatury v Olomouci. Sleva se vztahuje i na publikace od jiných vydavatelů a nakladatelů. Vše najdete na www.vydavatelstvi.upol.cz

Vědeckotechnický park UP

Zaměstnancům a studentům Univerzity Palackého poskytujeme konzultace k transferu technologií, ochraně duševního vlastnictví a podnikatelským záměrům. Nabízíme pomoc s rozjezdem firmy.
www.vtpup.cz

Sociální fond

Univerzita Palackého v Olomouci poskytuje svým zaměstnancům příspěvky k úhradě jejich sociálních nákladů. O konkrétní podobě nabídky a výši poskytovaných příspěvků ze sociálního fondu rozhodují jednotlivé součásti Univerzity Palackého samy. Bližší informace, prosím, vyžádejte na příslušném personálním oddělení.

Druhy příspěvků ze sociálního fondu:

 • Příspěvek na penzijní a soukromé životní pojištění
 • Kultura a sport
 • Zdraví
 • Příspěvek na stravování
 • Dary k životním a pracovním jubileím
 • Bezúroční návratné půjčky k překlenutí tíživé finanční situace  

Výše poskytovaných příspěvků zaměstnancům Rektorátu UP ze sociálního fondu pro rok 2021:

Zaměstnancům, kteří u nás pracují minimálně od 1. 1. 2021 a jejichž výše úvazku na RUP je alespoň 0,5 mají nárok na jednorázový příspěvek 8000 Kč v podobě volnočasových bodů nahraných na benefitní kartu MultiPass Card od společnosti Sodexo a.s. Více o možnostech čerpání volnočasových benefitů.

Čerpání jednorázového příspěvku se nevylučuje s čerpáním příspěvku na penzijní/ soukromé životní pojištění, který v roce 2021 činí 400 Kč měsíčně. Na příspěvek mají nárok zaměstnanci, kteří u nás pracují alespoň dva roky a mají úvazek vyšší než 0,7. Vlastní vklad zaměstnance musí být aspoň 100 Kč měsíčně. V případě, že zaměstnanec čerpá příspěvek na penzijní i soukromé životní pojištění, jejich souhrnná částka nesmí činit více než 400 Kč. Příspěvek je zaměstnanci přiznán na základě žádosti Žádost o poskytnutí příspěvku na soukromé životní/penzijní pojištění, kterou schvaluje vedoucí příslušné součásti. Žádost zaměstnanec předá na personální oddělení RUP.  V případě jakékoli změny při poskytování příspěvku vyplní zaměstnanec formulář Oznámení zaměstnance/zaměstnavatele o změnách při poskytování příspěvku zaměstnavatele na penzijní připojištění se státním příspěvkem/na soukromé životní pojištění a předá ho na PaMO RUP.

Dary k životním a pracovním jubileím
Univerzita Palackého poskytuje dary svým zaměstnancům, a to v případě, že

 • Zaměstnanec slaví 50. narozeniny
 • Zaměstnanec odchází do plného invalidního důchodu
 • Zaměstnanec odchází do starobního důchodu

Bezúročné návratné půjčky k překlenutí tíživé finanční situace zaměstnance
Zaměstnancům, kteří na UP pracují aspoň na úvazek 0,7 a kteří se ocitli v obtížné situaci, můžeme půjčit až do výše 10 000 Kč bezúročně. O výši půjčky rozhoduje na základě písemné žádosti zaměstnance kvestor.

Více ve vnitřní norma Rektorátu UP a ve vnitřní normě UP.

Nabídka externích partnerů

Bankovní služby

ČSOB

ČSOB připravila balíček nadstandardních výhod pro všechny zaměstnance Univerzity Palackého. Abyste je mohli využít, stačí si nechat posílat výplatu na účet u ČSOB nebo Poštovní spořitelny. K jednání o slevách a výhodách stačí předložit zaměstnaneckou kartu UP.

Mezi nabízené produkty v rámci motivačního programu ČSOB patří:

 • Plus Konto - účet zcela bez poplatku za vedení, neomezené příchozí a odchozí tuzemské platby, dvě bezkontaktní karty, platební nálepky a další.
 • ČSOB Premium - Individuální péče bankéře a speciální Premium linka, prestižní účet a exkluzivní platební karty s nejvyššími verzemi pojištění, exkluzivní investiční produkty a další. Více info na www.csobpremium.cz 
 • Státem podporované produkty - doplňkové penzijní spoření životní pojištění.
 • Půjčka na cokoliv - neúčelová půjčka, u které nemusíte uvádět účel, až do odvolání pevná úroková sazba snížena na 4,9 % p.a., neplatíte za poskytnutí ani správu půjčky, vrácení půjčky do 30 dnů, pokud zjistíte, že vám nevyhovuje a další.
 • Půjčka na lepší bydlení - půjčka na pořízení či modernizaci bydlení, pevná úroková sazba snížena na 4,9 % p.a.
 • Autopůjčka - pevná úroková sazba 3,99 % p.a. platná do 31. 12. 2018. financování nových i ojetých vozů (max. do 7 let stáří).
 • Hypotéka - snížená úroková sazba o 0,2 %.
 • Pojištění Náš domov, Pojištění Naše auto - sleva na pojistném 15 %.
 • Investiční fondy - sleva na vstupním poplatku 50 %.
 • ČSOB NaNákupy - jednoduchá aplikace na placení mobilem a ukládání věrnostních kartiček, platit se dá i bez signálu a mobilních dat.
 • Svět odměn – věrnostní program, ve kterém získané body (za placení kartou, zadávání trvalých příkazů nebo za zřízení nového produktu) vyměníte za dárky z katalogu a slevy u partnerů. Více na svetodmen.cz.

Přehled všech výhod ČSOB Motivačního programu najdete na www.motivacniprogram.csob.cz. Nabídka je určena pouze zaměstnancům UP. Zobrazí se po zadání přihlašovacích údajů.

Podrobné informace získáte také u paní Lady Kaderkové (+420 734 166 326) nebo na pobočce ČSOB banky, Horní nám. 6, Olomouc.

Komerční banka

Zaměstnanci UP mohou využít nabídky zvýhodněných bankovních služeb KB a zřídit si „MůjÚčet Plus“ zdarma. Nabídka platí i pro manžela či manželku zaměstnance UP.

Další zvýhodněné služby:

 • Zpracování hypotéky nebo úvěru zdarma
 • 30% sleva na pojištění majetku
 • Uzavření stavebního spoření i Modré Pyramidy zdarma
 • Pomoc s kompletním převodem účtu z jiné banky

Více o poskytovaných slevách naleznete v informačním letáku anebo na pobočkách KB.

Poskytnutí zvýhodněných bankovních služeb KB je určeno zaměstnancům, kteří mají na UP uzavřený pracovní poměr a je vázáno na předložení Potvrzení o pracovním poměru.

Nabídka platí od 1. 11. 2020 do 31. 10. 2023.

Raiffeisenbank

Raiffeisenbank a.s. nabízí balíček výhodných bankovních služeb pro zaměstnance UP. Založte si Chytrý účet s vedením zdarma. Za symbolických 19 Kč měsíčně získáte Aktivní účet s neomezenými výběry hotovosti z bankomatů všech bank po celém světě. Více o nabídce naleznete v informačním letáku, nebo na pobočkách banky.

Knihy a vzdělávání

Balance koučink

Blanka Orságová, osobní a životní koučka poskytne 15% slevu na jednorázový koučink i na již cenově zvýhodněné balíčky. Koučink i poradenství lze realizovat online i osobně. Kontakt: info@biancakoucink.cz, 737 170 857.

Knihkupectví ANAG

Specializovaná prodejna Knihkupectví ANAG přímo v centru města Vám nabízí široký sortiment odborné literatury (právo, daně, účetnictví, mzdy, ekonomika, management, marketing, společenské vědy, jazyky…) a učebnic pro vysoké a střední školy.

Každý zaměstnanec Univerzity Palackého v Olomouci získá v knihkupectví ANAG tyto slevy:

 • 20% na právnické učebnice z vyd. C.H.Beck
 • 15% na knihy z vyd. Anag a Leges
 • 10% na ostatní publikace

Slevu lze uplatnit po předložení průkazu zaměstnance UP pouze ve firemním knihkupectví ANAG v Olomouci, Ostružnická 8., www.anag.cz.

Kosmas

Knihkupectví Kosmas nabízí široký výběr české a světové beletrie, knih pro děti a odborné literatury. V současné době má již 28 poboček po celé republice. Každý zaměstnanec Univerzity Palackého v Olomouci získá v našich knihkupectvích slevu 13 % po předložení průkazu zaměstnance.

Intellego – vzdělávací agentura 

Vzdělávací agentura Intellego, pořádající školení a semináře zaměřené na účetnictví, daně, personalistiku, měkké a manažerské dovednosti a mnohé další, poskytne všem zaměstnancům UP v Olomouci slevu ve výši 15 % na veškeré vzdělávací programy z nabídky agentury. K získání slevy stačí provést objednávku služeb prostřednictvím pracovního e-mailu jmeno.prijmeny@upol.czInformace o aktuálně plánovaných vzdělávacích akcích jsou k dispozici na adrese intellego.cz.

Kultura

Moravská filharmonie Olomouc

Moravská filharmonie Olomouc poskytuje všem zaměstnancům a absolventům UP slevy na všechny koncerty a abonentní cykly ve výši až 20 % ze základní ceny vstupenky. Podívejte se na kompletní program 75. koncertní sezony (2020/2021) s cenami. Slevu lze uplatnit po předložení zaměstnanecké nebo absolventské karty UP.

Premiere Cinemas

Každý zaměstnanec má slevu 40 Kč slevu ze základního vstupného, v případě 2D filmu tedy zaplatí 139 Kč oproti běžným 179 Kč a u 3D filmu 169 Kč oproti běžným 209 Kč. V rámci transakce mohou zaměstnanci nakoupit po prokázání se zaměstnaneckou kartičkou libovolné množství vstupenek. Možnost zakoupení zvýhodněné vstupenky není nijak časově omezena. Při platbě vstupenek je možné uplatnit stravenky a poukázky od firem Sodexo, Edenred i Chéque Déjeuner na pokladnách multikina. Více na olomouc.premierecinemas.cz

Prodej elektroniky

DATART

Zaměstnanci UP nakupují v e-shopu DATART za VIP ceny. Stačí se zaregistrovat na stránkách www.datart.cz/vip, kde naleznete i kompletní pravidla programu. Při dalším přihlášení použijte VIP kód. Program je určený výhradně zaměstnancům UP, jeho šíření třetím osobám je nežádoucí.

Philips Česká republika s.r.o

Společnost Philips nabízí pro zaměstnance UP slevu 25 % na nákup produktů z kategorií Osobní péče, Výrobky pro domácnost Péče o matku a dítě v online obchodě společnosti. Pro uplatnění slevy použíjte voucher.  

Rekreace, lázeňské služby

Horské lázně Karlova Studánka

Horské lázně Karlova studánka, státní podnik, nabízí pro zaměstnance UP slevu ve výši 15 % na vstup do bazénového komplex, whirlpool a solné jeskyně a slevu ve výši 10 % na ubytování hotelového typu. Tyto slevy nelze kumulovat s jinými slevami. Sleva se nevztahují na již zlevněné pobyty a další zvýhodněné akce.

Lázně Slatinice

Lázně Slatinice se nachází jen 12 km od Olomouce. V moderním zařízení si můžete vychutnat kouzlo rodinných lázní. Léčivý pramen s obsahem sirovodíku se využívá k léčbě pohybového ústrojí, nemoci nervových, kožních, onkologických a některých oběhových.

Na základě předložení identifikační karty zaměstnance můžete čerpat tyto slevy:

 • Samoplátecké pobyty v penzionu Majorka***
  Sleva 10 % z aktuální prodejní ceny pobytu. Sleva se nevztahuje na Last minute pobyty.
 • Léčebné procedury
  Sleva 10 % na lázeňské procedury. Sleva se nevztahuje na zvýhodněné balíčky procedur.
 • 2hod. vstup do sauny Majorka vč. ručníkového servisu a džbánu s šungitovou nebo křišťálovou vodou dle vlastního výběru za zvýhodněnou cenu 220,- Kč/os/2 hod.

Nabídka platí od 1. 1 do 31. 12. 2021.

Objednávky vyřizuje a přijímá:
Ing. Radka Pazderová, tel. 734 121 531, e-mail: pazderova@lazneslatinice.cz
Aktuální nabídku pobytů a léčebných procedur najdete na www.lazneslatinice.cz

Léčebné lázně Mariánské Lázně a.s.

Mariánské Lázně se svými unikátními přírodními léčebními zdroji patří k nejoblíbenějším lázeňskými městům v ČR již více než 200 let. Pro zaměstnance UP nabízejí rekondiční pobyty se slevou až 20 %. Pobyt si můžete objednat prostředictvím e-mailu reservation.cz@cz.ensanahotels.com nebo vsmutna@cz.ensanahotels.com.

Sport

HELP CZ – fitness centrum

Fitcentrum HELP CZ Vám nabízí komplex sportovních a relaxačních služeb v příjemném prostředí moderně vybaveného fitness centra v Olomouci. Zaměstnanci UP můžou uplatnit 20% slevu na vstup do fitcentra, aerobic, spinning, solárium a další služby (ceny uvedené v rámci tarifu „student, senior“). Aktuální rozpis cvičení a ceník naleznete zde.

Lion Sport s.r.o.

Síť obchodů se sportovním oblečením Lion Sport nabízí všem zaměstnancům UP, kteří se při nákupu v kamenných prodejnách prokáží zaměstnaneckou kartou, slevu 30 % z platných maloobchodních cen na zboží zakoupené v síti prodejen partnera. Tato sleva se vztahuje také na zboží označené jako „novinka“ a na zboží, na které je již v průběhu sezóny poskytována plošná akční sleva. Slevy se nesčítají, vždy však máte nárok na slevu minimálně 30 % (např. u zboží zlevněného o 20 % vám bude sleva po přihlášení automaticky navýšena na 30 % atp.).
Slevu lze uplatnit i při nákupu v e-shopu po zadání slevového kódu.

Otosport

Jezdíte rádi na kole? Zaměstnanci UP mohou po předložení zaměstnanecké karty využít slevu 5 % na všechno zboží nabízené ve sportovním obchodu zaměřeném na cyklistiku všeho druhu. Prodejna se nachází v prostorách Sportovní haly UP. Více info na www.otosport.cz.

OMEGA centrum sportu a zdraví

Zaměstnanci univerzity mají možnost zvýhodněných cen u těchto programů a služeb - roční členství v OmegaKlubu za 6.490 Kč (sleva 1.200 Kč oproti standardní ceně), program Milon circle na 1 měsíc zdarma, na 3 měsíce anebo rok se slevou 18 % z nečlenské ceny. Zvýhodněný je i vstup do diagnostického programu, kde sleva po předložení kartičky zaměstnance UP činí 10 %.

Tempish Sport 

Zaměstnanci mají po předložení zaměstnanecké karty slevu ve výši 33% na celý sortiment v kamenné prodejně v Šantovce. Při nákupu v e-shopu také se slevou 33% je třeba zadat unikátní kód vygenerovaný pro UP.

2Seasons Ski & bike

Už máte novou výbavu na kolo nebo na lyže? Využijte slevy v nově otevřené prodejně 2Seasons ski & bike v Hodolanech, jejímž hlavním zaměřením je prodej a servis lyží, jízdních kol a vybavení pro lyžování a cyklistiku. Po předložení zaměstnanecké karty UP máte nárok na slevu 7% na zboží a servis a slevu 2% na akční nebo zlevněné zboží a služby, akční běžkové sety Sporten. Více informací o prodejně na webu www.kola-lyze-olomouc.cz.

Telekomunikace

NejPřipojení.cz

Společnost NejPřipojení.cz nabízí zaměstnancům UP digitální televize kdekoli se slevou až 25 %. Přehled balíčků naleznete zde. Pro uplatnění slevy při online objednávce zadejte PROMO kód. Na pobočce společnosti se k uplatnění slevy předložte zaměstnaneckou kartou.

T-Mobile

Zaměstnanci UP mohou od 1. 1. 2021 využít zvýhodněné hlasové a datové tarify v rámci programu T-Mobile Benefit. Vyberte si jeden z nabízených tarifů z aktuální nabídky. Navštivte kteroukoli pobočku T-Mobile, webové stránky operátora nebo sjednávejte telefonicky přes zákaznické centrum T-Mobile na telefonním čísle 800 737 373.

Pro identifikaci je vždy potřeba uvést číslo T-Mobile programu (pro vstup do webového portálu operátora, použijte také heslo pro přihlášení).

Upozorňujeme, že tarif si zjednává zaměstnanec u operátora na svoje jméno (příp. rodné číslo) a to i v případě, že ho zřizuje pro rodinného příslušníka. Využívaní tohoto benefitu se váže na dobu trvání pracovního poměru na UP. Benefit je určen jenom zaměstnancům v pracovním poměru a zaměstnancům zaměstnaným na DPČ v rozsahu 16 a více hodin týdně. Po jeho ukončení je zaměstnanec povinný si s operátorem zjednat nové podmínky využívaní služeb.

V případě nejasností a dalších otázek se můžete obracet přímo na Oddělení řízení lidských zdrojů RUP přes e-mail benefity@upol.cz nebo na společnost Cellbest info@cellbest.biz.

Původní nabídka tarifů platná do 31. 12. 2020.

Další služby a obchody

Atlant taxi 

Zaměstnanci mají po předložení karty slevu na taxislužby ve výši 28% z běžné sazby jízdného za 1km a 57 % z běžné nástupní sazby uvedené v aktuálním ceníku.

Exprespneu.cz

Pneuservis a autoservis Exprespneu.cz nabízí zaměstnancům UP tyto slevy:

 • 10% sleva na autoservis (výměna oleje, brzd, čepů, tlumičů, plnění klimatizace a další služby);
 • 10% sleva na pneuservis.

Poskytované slevy na služby je možné uplatnit výhradně na pobočce v Olomouci (aktuálně U Stadionu 4, 779 00 Olomouc).

Hodinky-sperky.cz

Internetový obchod Hodinky-sperky.cz nabízí prodej zlatých a stříbrných šperků, barometrů, budíků, nástěnných i stolních hodin a náramkových hodinek. Zaměstnanci získají slevu 10 % na vybrané zboží zakoupené v internetovém obchodě po zadání unikátního kódu přímo do objednávky.

Náš Slunovrat

Institut zdravotně-sociálních služeb, z.ú. – služba Náš Slunovrat pomáhá seniorům, osamělým, osobám se sníženou soběstačností, i chronicky nemocným žít bez obav ve svém přirozeném domácím prostředí. Služba dává dětem a vnoučatům jistotu, že jsou jejich prarodiče v bezpečí. Jádrem služby Náš Slunovrat je nepřetržitě fungující operační středisko, kde pracují vyškolení operátoři připraveni klientům kdykoli účinně pomoci. Služba je dostupná 24 hodin denně, 365 dnů v roce. Partner nabízí pro zaměstnance UP 15% slevu na balíčky Comfort a Premium. Více o programu a slevový kód naleznete v přiloženém letáku.

OBI

Zaměstnanci UP mají 10 % slevu na nákup v OBI v Olomouci na Horním Lánu (netýká se akčního zboží) a zboží ve výprodeji, stačí u pokladny při platbě přeložit  průkaz zaměstnance.

Informace pro externí partnery

Jste firma či obchodní společnost a máte zájem o spolupráci s Univerzitou Palackého v Olomouci při poskytování slev či jiných zvýhodněných služeb pro zaměstnance (popř. absolventy) univerzity? Potom, prosím, vyplňte nabídkový formulář a zašlete nám jej na adresu benefity@upol.cz. Oddělení řízení lidských zdrojů RUP vás bude následně kontaktovat.