Nové benefity nabízejí možnosti vzdělávání a osobního rozvoje

Čtvrtek 13. květen 2021, 11:13

Vážené kolegyně, vážení kolegové, v rámci agendy péče o zaměstnance UP bychom vás rádi informovali o aktuálních slevách a výhodách ze strany externích partnerů, se kterými má univerzita uzavřenou spolupráci.

Nová partnerství:

 • Balance koučink
  Blanka Orságová, osobní a životní koučka poskytuje 15% slevu na jednorázový koučink i na již cenově zvýhodněné balíčky. Koučink i poradenství lze realizovat online i osobně. Více o benefitu.
   
 • Horské lázně Karlova Studánka
  Obnovili jsme smlouvu s Horskými lázněmi Karlova studánka i pro rok 2021. Partner nabízí slevu ve výši 15 % na vstup do bazénového komplexu, whirlpoolu a solné jeskyně a slevu ve výši 10 % na ubytování hotelového typu. Tyto slevy nelze kumulovat s jinými slevami. Slevy se nevztahují na již zlevněné pobyty a další zvýhodněné akce.
   
 • Intellego – vzdělávací agentura
  Vzdělávací agentura Intellego, pořádající školení a semináře zaměřené na účetnictví, daně, personalistiku, měkké a manažerské dovednosti, poskytuje všem zaměstnancům UP slevu ve výši 15 % na veškeré vzdělávací programy ze své nabídky. 
   
 • Raiffeisenbank
  Banka nabízí Chytrý účet s vedením zdarma a Aktivní účet za symbolických 19 Kč měsíčně  s neomezenými výběry hotovosti z bankomatů všech bank po celém světě. Novinkou je spuštění zavedení tzv. Okamžité karty, která umožní nahrání karty do Google Pay či Apple Wallet a ihned po založení účtu může klient kartu používat k bezkontaktním platbám u obchodníka, na internetu či výběrům z bankomatu. Více o zvýhodněných službách pro zaměstnance UP zjistíte v přiloženém letáku.

Připomínáme i další výhodné benefity v podobě slevy na nákup produktů a služeb až do výše 20 %:

Všechny výhody poskytované univerzitními zařízeními a dalšími externími partnery naleznete na webových stránkách univerzity v sekci Zaměstnanci - Benefity.

Bližší informace k nabízeným benefitům vám rádi podáme na: benefity@upol.cz a na telefonním čísle +420 585 631 162.

Tým Oddělení řízení lidských zdrojů RUP

Zpět