Kalendář akcí

15. duben 2019 – 13. květen 2019, 18:30–12:00
Výstava fotografií a landartu
výstava
17. duben 2019 – 3. květen 2019, 17:00–19:00
Anna, Karel, Dmitrij - Světice, biskup a voják v poutním kostele
Výstava studentů katedry dějin umění 
23. duben 2019 – 28. duben 2019
Academia Film Olomouc
54. ročník mezinárodního festivalu populárně-vědeckých filmů
24. duben 2019 – 25. duben 2019
Avner Faingulernt: In the Desert
Uvedení dokumentárního diptychu významného izraelského dokumentaristy
25. duben 2019
Olomoucké právnické dny
13. ročník mezinárodní vědecké konference
25. duben 2019, 15:30–17:00
Natáčení a střih videa na mobilu
Přednáška a navazující workshop s praktickými ukázkami a příklady tvorby
25. duben 2019, 21:00–23:00
Noční běh pro Světlušku
Nasaďte si čelovky a vyražte s námi na noční rojení světlušek, které dokážou rozsvítit životy nevidomých.
26. duben 2019, 15:00–18:15
Vyrovnávací kurzy matematiky - Stereometrie
Vyrovnávací kurzy středoškolské matematiky pro studenty nastupující na podzim do prvních ročníků všech oborů na PřF UP - příprava na přijímací zkoušky i na studium na VŠ.
27. duben 2019, 09:00–15:00
Víkend v Olomouci s geoinformatikou
Konzultační víkend pro uchazeče o studium geoinformatiky
29. duben 2019, 15:00–19:00
Rozhýbej svou kreaturu
workshop 3D modelování pro začátečníky
29. duben 2019, 19:30–22:00
Pastiche Filmz: Spring Breakers
filmová projekce
30. duben 2019, 13:00–16:00
Zasedání Akademického senátu UP
Zasedání Akademického senátu UP
30. duben 2019, 17:30–19:30
Ondřej Jalůvka: Dooland's Flowers
loutnový koncert
30. duben 2019 – 29. květen 2019, 18:00–12:00
Současná divadelní fotografie
výstava
30. duben 2019, 19:00–20:15
Latrína magika
premiéra divadelního představení
2. květen 2019 – 3. květen 2019, 17:00–04:00
VŘED
15. ročník filmového festivalu
3. květen 2019, 09:45–11:15
Dokazování v právu
Přednáška
3. květen 2019, 11:00–22:00
K3 fest v Uměleckém centru UP
festival univerzitních divadelních spolků
6. květen 2019 – 7. květen 2019, 10:00–13:00
Impresionismus v české kultuře 1880-1920
konference
6. květen 2019 – 7. květen 2019, 16:00–23:00
Olomoucký majáles v Uměleckém centru UP
9. ročník
6. květen 2019, 17:30–19:00
Prokletí periferií a exekucí
veřejná debata
6. květen 2019, 18:00–20:00
O deníku vojenského lékaře v Olomouci za první světové války
Beseda s italským historikem Gianluigi Faitem
6. květen 2019, 19:30–20:30
koncert Univerzitního orchestru
Olomoucký majáles UP
7. květen 2019, 10:00–11:15
Vyhlášení výsledků 25. ročníku Literární soutěže UP
slavnostní vyhlášení
7. květen 2019, 10:00–12:00
Are All Human Beings Exclusively Animals - Full Linguistic Capacities?
Filozofický diskusní seminář
7. květen 2019, 10:10–11:50
Empowerment v sociální práci s osobami bez domova
ostovská přednáška dr. Małgorzaty Kostrzyńské
7. květen 2019, 16:45–18:00
Debata Ning Kchena a Zuzany Li
Debata s čínským spisovatelem a překladatelkou
9. květen 2019, 10:00–12:00
Are Some Human Beings not Persons - Symbolic Linguistic Capacities?
Filozofický diskusní seminář
9. květen 2019, 18:00–21:00
Noc literatury
literární happening
10. květen 2019 – 11. květen 2019
Psychotraumatologický pohled na vznik a léčbu psychických obtíží
Seminář
11. květen 2019, 08:00–17:00
Novinky v porodní asistenci
Odborná konference
13. květen 2019 – 15. květen 2019
20. mezinárodní setkání mladých lingvistů
Konference
13. květen 2019, 15:30–17:30
Není profilovka jako profilovka
Workshop
15. květen 2019, 08:00–21:00
Sportovní den UP
Sportovní aktivity zdarma pro studenty a zaměstnance UP
15. květen 2019, 16:00–19:00
Přednáškový večer Spolku lékařů v Olomouci
Zajímavé kazuistiky v dětské chirurgii
15. květen 2019 – 26. květen 2019, 19:00–17:00
23. Divadelní Flora
Šepoty a výkřiky
15. květen 2019, 19:00–22:00
Koncert katedry muzikologie
koncert
15. květen 2019 – 16. květen 2019, 22:45–02:30
Nic Robertson//Chrome Animals
23. Divadelní Flora
16. květen 2019, 11:30–13:00
SCHREIE!
23. Divadelní Flora
16. květen 2019, 15:30–17:20
Lim Jin-ho – Ji Kyung-min: A SILVER KNIFE. Goblin Party Soul
23. Divadelní Flora
16. květen 2019 – 17. květen 2019, 22:45–02:30
PDCH
23. Divadelní Flora
17. květen 2019
No Borders Challenge
Cestovatelská výzva
17. květen 2019, 10:30–12:00
Komunikace pro ty, kdo chtějí pomáhat
Přednáška MUDr. Radkina Honzáka, CSc.
17. květen 2019, 14:30–15:30
Lim Jin-ho – Ji Kyung-min: A SILVER KNIFE. Goblin Party Soul
23. Divadelní Flora
17. květen 2019, 22:30–23:45
Luna Rev / Kvety Nikotínu
23. Divadelní Flora
17. květen 2019 – 18. květen 2019, 23:30–03:00
AHZ + Annita
23. Divadelní Flora
18. květen 2019, 13:00–13:45
Z TAJNÉHO DENÍKU SMOLÍČKA PÉ. Studio DAMÚZA
23. Divadelní Flora
18. květen 2019, 14:15–15:00
DLOUHÝ, ŠIROKÝ A BYSTROZRAKÝ. Divadlo vi.TVOR
23. Divadelní Flora
18. květen 2019, 17:30–18:45
Choi Min-sun – Kang Jin-an: COMPLEMENT. Choi X Kang Project
23. Divadelní Flora