Vyškolili jsme nové instruktory vodní turistiky

Úterý 7. duben 2015, 11:30

Prodloužený velikonoční víkend jsme využili k proškolení nových instruktorů vodní turistiky a raftingu. Vodáci z celé republiky, ale zejména z Hané se sjeli na loděnici v Litovli, kde se konala teoretická a část praktické výuky.

Měli jsme trochu obavy z počasí, protože první polovina týdne byla sněživá a větrná. O víkendu se sice teplota držela pod deseti stupni Celsia, ale svítilo sluníčko, takže nakonec to bylo fajn. Díky nevlídnému počasí z počátku týdne se zvedla hladina řeky Moravy, takže vodní terén v Litovli byl obtížný, ale ne nepřekonatelný, a v Hynkově byla hotová divočina :-)

Resume: počasí vlídné, voda senzační, noví instruktoři skvělí