Vedoucí výcvikového střediska Pastviny

Úterý 30. březen 2021, 9:00

Děkan Fakulty tělesné kultury vypisuje výběrové řízení na obsazení místa Vedoucí výcvikového střediska Pastviny.
Obor/specializace: ubytovací a stravovací zařízení

Pracoviště: Výcvikové středisko Pastviny
Úvazek: Hlavní pracovní poměr
Místo výkonu práce: Univerzita Palackého v Olomouci
Termín nástupu: 10.05.2021

Popis pracoviště

Výcvikové středisko Pastviny FTK UP je univerzitním zařízením s nadstandardním sportovním vybavením, které nabízí ideální zázemí pro sportovní kurzy, individuální rekreaci jednotlivců či rodin, sportovní a firemní akce, nebo školní pobyty v krásné přírodě Orlických hor.

Místo výkonu práce:

• Univerzita Palackého v Olomouci, Fakulta tělesné kultury, Studenecká zátoka 43, 564 01 Pastviny

Pracovní náplň

Pro novou sezonu 2021 hledáme schopného člověka, který ve spolupráci s námi, zajistí bezproblémový chod tohoto sezonního ubytovacího a stravovacího objektu.

• vedení zaměstnanců kuchyně a údržby a organizace jejich práce, příp. nábor nových zaměstnanců v regionu,
  • dohled nad postupy při přípravě stravy, sestavování jídelníčků a normování jídel, vedení skladu,
  • styk s dodavateli – evidence objednávek, fakturace, smluv ve spolupráci s ekonomickým úsekem fakulty,
  • zajišťování dodržování hygienických předpisů – kontrola provozu čističky a odběry vzorků ve spolupráci s hygienickou stanicí, revize zařízení aj.
  • vedení evidence ubytovaných rekreantů, zasílání statistických přehledů a hlášení

Kvalifikační požadavky

• nutná praxe ve správě a vedení ubytovacího nebo stravovacího zařízení - znalost hospodaření, provozu a údržby objektu, operativní řešení havarijních situací,
  • nutná praxe ve vedení zaměstnanců a organizace jejich práce, znalost pracovně-právní legislativy, BOZP a PO, nábor a výběr nových zaměstnanců v regionu,
  • zkušenost s koordinací vytíženosti střediska pro výuku studentů a ostatní klienty - vytváření flexibilních podmínek pro stravování a ubytování klientů střediska,
  • požadujeme min. ukončené SŠ vzdělání, dobrou znalost práce na PC, řidičské oprávnění sk. B,
  • požadujeme komunikační a organizační schopnosti, zodpovědnost, důslednost, samostatnost, iniciativní přístup k plněným úkolům.

Co nabízíme

• dlouhodobou spolupráci a odpovídající finanční ohodnocení,
  • sezonní možnost ubytování a stravování ve středisku.

Dokumenty k výběrovému řízení

Strukturovaný profesní životopis v českém jazyce

Sken dokladu o dosaženém vzdělání

Motivační dopis

Výpis z rejstříku trestů

Požadované dokumenty v elektronické formě uchazeč vkládá do přihlašovacího formuláře

Dostálová Iva, RNDr., Ph.D., iva.dostalova@upol.cz, +420585636152

Chci odpovědět na nabídku

Uzávěrka přihlášek do výběrového řízení je 29.04.2021.

Poznámka

Vyhlašovatel si vyhrazuje právo pracovní místo ve výjimečném případě bez udání důvodu neobsadit nebo zrušit výběrové řízení.