Vedoucí marketingu a distribuce v prodejně a e-shopu odborné literatury

Středa 17. únor 2021, 8:00

Vydavatelství Univerzity Palackého v Olomouci přijme do pracovního poměru Vedoucí marketingu a distribuce v prodejně a e-shopu odborné literatury .

Pracoviště: Vydavatelství UP
Úvazek: 1,0
Místo výkonu práce: Olomouc
Termín nástupu: Po dohodě

Pracovní náplň

KOHO HLEDÁME:

Hledáme kolegu / kolegyni, který povede propagaci a prodej vědeckých odborných knih do všech koutů světa.

Kvalifikační požadavky

Požadavkem jsou zkušenosti s on-line obchodováním, protože budeme společně budovat nový e-shop.

Nezbytností je dále dobrá znalost angličtiny. Naše publikace nevycházejí jen v češtině a čtenáře máme po celém světě.

Řidičský průkaz výhodou. Budete navštěvovat naše partnery v jiných univerzitních prodejnách nebo odvezete knihy do knihkupectví.

Co nabízíme

Prostor a podporu pro vlastní nápady.

Kreativní spolupráci s ostatními pracovníky Vydavatelství Univerzity Palackého – redaktory, grafiky, tiskaři a knihaři.

Zázemí univerzitní prodejny knih v centru Olomouce.

Dokumenty k výběrovému řízení

Strukturovaný profesní životopis v českém jazyce

Požadované dokumenty v elektronické formě uchazeč vkládá do přihlašovacího formuláře

Kontaktní osoba

Prstek Aleš, Ing., ales.prstek@upol.cz, +420585631704

Chci odpovědět na nabídku

Uzávěrka přihlášek do výběrového řízení je 05.03.2021.

Poznámka

Vyhlašovatel si vyhrazuje právo pracovní místo ve výjimečném případě bez udání důvodu neobsadit nebo zrušit výběrové řízení.