Správce chemické knihovny - odborný pracovník

Úterý 18. květen 2021, 9:00

Děkan Lékařské fakulty vypisuje výběrové řízení na obsazení místa Správce chemické knihovny - odborný pracovník.
Obor/specializace: přírodní/ technické obory

Pracoviště: Ústav molekulární a translační medicíny
Úvazek: 1,0
Místo výkonu práce: Olomouc
Termín nástupu: Po dohodě

Popis pracoviště

Ústav molekulární a translační medicíny je technologickou infrastrukturou a platformou pro molekulárně orientovaný základní a translační biomedicínský výzkum. Vědci usilují o lepší poznání molekulární podstaty nádorových a infekčních onemocnění.

Pracovní náplň

• Náplní pracovní pozice je nakládání/práce s komerčními a unikátními chemickými knihovnami, jejich příprava a kontrola kvality, evidence látek do databáze, práce s automatickými pipetovacími zařízeními a s robotickou linkou v chemické knihovně, práce se software jednotlivých přístrojů. Nabízíme práci v rámci moderního rozvíjejícího se ústavu s příležitostí k seberealizaci.

Kvalifikační požadavky

• Vzdělání VŠ (přírodní obory, Bc., Mgr.), SŠ (technické obory, přírodní obory, maturita)
  • Komunikace v AJ
  • Uživatelská znalost práce s PC
  • Ochota učit se novým postupům
  • Spolehlivost
  • Flexibilita
  • Týmový duch

Co nabízíme

• Stabilní zázemí špičkové univerzity.
  • 25/30 dnů dovolené.
  • Příspěvek na stravování a další benefity.
  • Možnost vzdělávání a kariérního růstu.

Dokumenty k výběrovému řízení

Strukturovaný profesní životopis v českém jazyce

Motivační dopis

Požadované dokumenty v elektronické formě uchazeč vkládá do přihlašovacího formuláře

Kontaktní osoba

Smitalová Martina, Mgr., martina.smitalova@upol.cz, +420585632081

Chci odpovědět na nabídku

Uzávěrka přihlášek do výběrového řízení je 18.06.2021.

Poznámka

Vyhlašovatel si vyhrazuje právo pracovní místo ve výjimečném případě bez udání důvodu neobsadit nebo zrušit výběrové řízení.