Pátek 16. září 2022, 9:00

Rektor Univerzity Palackého v Olomouci vypisuje výběrové řízení na obsazení místa Samostatný referent/referentka Právního oddělení Univerzity Palackého v Olomouci.

Pracoviště: Právní oddělení
Úvazek: 1,0
Místo výkonu práce: Olomouc
Termín nástupu: Po dohodě

Pracovní náplň

• zpracovává administrativní agendu,
  • zakládá uzavřené smlouvy, provádí evidenci smluv v systému CES, vede a zpracovává agendu související s uveřejňováním smluv v registru smluv,
  • jedná s příslušnými pracovišti UP při vyřizování agendy právníků právního oddělení,
  • připravuje podklady pro evidenci docházky,
  • vede přehled vymáhaných pohledávek a exekucí, insolvencí, soudních sporů,
  • zajišťuje nahlášení počtu došlých žádostí podle zákona č. 106/1999 Sb., pro uveřejnění na webových stránkách UP,
  • plní další úkoly uložené vedoucím oddělení.

Kvalifikační požadavky

• SŠ vzdělání (maturita),
  • pozice vhodná i pro absolventy,
  • aktivní znalost anglického jazyka na min. úrovni B2,
  • dobré komunikační a organizační schopnosti, pečlivost, zodpovědnost, flexibilita, proaktivní přístup,
  • schopnost pracovat s MS Office – úroveň středně pokročilý, ochota k dalšímu vzdělávání se v této oblasti.

Výhodou

• předchozí zkušenost s vysokoškolským prostředím.

Co nabízíme

• zázemí jednoho z největších zaměstnavatelů v Olomouckém kraji,
  • příležitosti k odbornému i osobnímu rozvoji,
  • příjemný kolektiv a pracovní prostředí v historickém centru Olomouce,
  • 30 dnů dovolené,
  • příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění a řadu dalších zaměstnaneckých benefitů.

Dokumenty k výběrovému řízení

Strukturovaný profesní životopis v českém jazyce

Motivační dopis

Požadované dokumenty v elektronické formě uchazeč vkládá do přihlašovacího formuláře

Šupplerová Markéta, Mgr., marketa.supplerova@upol.cz, +420585633663

Chci odpovědět na nabídku

Uzávěrka přihlášek do výběrového řízení je 30.09.2022.

Poznámka

Vyhlašovatel si vyhrazuje právo pracovní místo ve výjimečném případě bez udání důvodu neobsadit nebo zrušit výběrové řízení.