Rozšiřte si obzory s webináři aliance Aurora

Středa 20. říjen 2021, 10:21

Díky zapojení Univerzity Palackého do aliance evropských univerzit Aurora vám přinášíme další možnosti, jak rozvíjet své schopnosti, diskutovat o metodách výuky a poznat prostředí ostatních univerzit. Další příležitosti najdete na stránkách aurora.upol.cz.

Získejte nové pohledy na výuku, výzkum a řešení problémů

Kurz „(Service) Design Thinking“ pro pedagogy nabízí možnost získat nové pohledy na výuku, výzkum a řešení problémů. Jedná se o praktickou příležitost učit se o nových formách výuky, a to nikoliv diskutováním o nich, ale jejich skutečným vytvářením. Během vysoce interaktivních sezení budete pracovat v týmech a vytvoříte ukázkový kurz. Pro registraci v rámci Univerzity v Innsbrucku použijte nástroj VIS: online Universität Innsbruck a pro externí registraci zašlete e-mail na adresu personalentwicklung@uibk.ac.at. Uzávěrka registrace je 15. 11. 2021. Více informací naleznete zde.

Seznamte se s univerzitami Aurory – série webinářů pro studenty a zaměstnance

Jste na studijním výjezdu do zahraničí? Máte zájem o krátkodobé zahraniční studium? Toužíte zažít život a výuku v jiné části Evropy? Nebo pomáháte těm, kteří se o to pokoušejí? Zúčastněte se libovolného počtu z těchto jedenácti webinářů! Všechny budou živě přenášeny a nahrávány.

The Borderless Learning: Recognition and Mobility Group (WP3.3.1) pořádá od 2. do 5. listopadu týdenní sérii webinářů, jejichž cílem je odpovědět na jakékoliv otázky týkající se studia pro cizince na dané univerzitě – od těch jednoduchých po ty nejkomplikovanější. Každá z univerzit, zapojených do aliance Aurora, bude mít k dispozici 60 minut, přičemž všechny přednášky budou mít podobnou strukturu a formát. Termíny webinářů, seznam zapojených univerzit i odkazy na připojení najdete zde.