Reprezentační ples Univerzity Palackého v Olomouci

Pátek 2. únor 2024, 9:28

Vážení účastníci U3V,

jste srdečně zváni na Reprezentační ples UP, na který se můžete těšit v pátek 23. února 2024 v prostorách hotelu NH Collection Congress Olomouc.

K tanci a poslechu zahraje Moondance Orchestra Martina Kumžáka, dobře známý divákům televizní soutěže StarDance. O další hudební a taneční zážitky se postará moderní Cimbálová hudba Valašské peklo. Těšit se můžete i na bohaté občerstvení a tombolu. Plesem Vás provede moderátorka, herečka a zpěvačka Natálie Tichánková, členka činohry Moravského divadla Olomouc.

VSTUPENKY jsou k dispozici od 11. ledna, 10:00 na portálu smsticket.cz

Veškeré podrobnosti najdete na webu: https://ples.upol.cz/