Projektový manažer / administrátor

Úterý 22. září 2020, 11:51

Děkan Přírodovědecké fakulty Univerzity Palackého v Olomouci vypisuje výběrové řízení, hledá vhodné kandidáty a kandidátky na obsazení neakademické pozice

Projektový manažer / administrátor

Pracoviště: Společná labortoř optiky UP a FZÚ AV ČR (informace o pracovišti)
Počet pozic: 1
Úvazek: 1,0
Předpokládaný nástup: 1. 1. 2021

Náplň práce:

Administrativní správa projektů

• evidence projektové agendy;
  • studium projektových dokumentací a pravidel zadavatelů;
  • dohled nad souladem postupu plnění projektů s projektovými cíli a termíny;
  • komunikace s projektovými manažery zadavatelů projektů a administrativou zaměstnavatele.

Administrativní činnosti pracoviště

• správa agendy cestovních příkazů;
  • správa evidence majetku,
  • další administrativní agendy pracoviště dle potřeby.

Požadavky:

• VŠ nebo SŠ vzdělání;
  • aktivní znalost AJ slovem i písmem, na dobré komunikační úrovni;
  • praxe min. 3 roky;
  • schopnost a ochota dále se vzdělávat;
  • znalost práce s nástroji Microsoft Office (Excel, Word, Powerpoint);
  • výborné komunikační a organizační schopnosti.

Další požadavky na uchazeče:

Nabízíme:

• mzda 25 - 35 tis. Kč v návaznosti na vzdělání a praxi;
  • příležitost participovat na chodu špičkové výzkumné organizace;
  • podpora dalšího vzdělávání a růstu;
  • výhody akademického pracoviště, 30 dnů dovolené, příspěvek na stravování, individuální nastavení pracovní doby a další benefity.

Přihlášky do výběrového řízení spolu se strukturovaným životopisem a motivačním dopisem zasílejte na e-mailovou adresu ondrej.haderka@upol.cz. Do předmětu zprávy prosím vložte název inzerované pozice.

Uzávěrka přihlášek je stanovena na 31. 10. 2020.

Vyhlašovatel si vyhrazuje právo pozici ve výjimečném případě bez udání důvodu neobsadit nebo zrušit výběrové řízení.