Přihlaste své fotografie do soutěže Popkultura kolem nás, vystavíme je na majálesu!

Pátek 15. březen 2019, 9:02 – Text: Tomáš Krejčiřík

Jste nadšenci do fotografování a rádi byste své fotografie ukázali světu? V rámci Olomouckého majálesu UP vyhlašují jeho organizátoři fotografickou soutěž na téma Popkultura kolem nás určenou pro všechny studentky a studenty Univerzity Palackého (UP). Posuzovat zaslané fotografie bude odborná porota a oceněné snímky budou vystaveny ve Zbrojnici.

Jaké jsou podmínky soutěže? Pošlete do 10. dubna své vlastní autorské fotografie (maximální počet je 10), které se týkají popkultury kolem nás. Snímky lze do soutěže poslat jen elektronickou cestu (analogové fotografie je nutné naskenovat), a to tak, že nám pošlete odkaz na jejich stažení z webové úschovny nebo internetové galerie (neposílejte soubory v příloze e-mailu). Musí být v tiskové kvalitě pro tisk na rozměr A3 a u každé musí být popisek včetně roku a ideálně i místa pořízení snímku.

Do e-mailu prosím uveďte tyto údaje autorky/autora snímků: jméno a příjmení, telefonní číslo, fakulta, studovaný obor. Pro splnění podmínek soutěže musí být uvedeny všechny tyto údaje. Autorka/autor musí být prokazatelně studentkou/studentem UP.

Odkazy na vaše fotografie včetně informací uvedených výše zasílejte do 10. 4. 2019 do 12:00 na e-mail: barbora.vankova@majalesolomouc.cz, do předmětu prosím uveďte „Majáles – fotosoutěž“. Organizátoři si vyhrazují právo autory, kteří nesplní všechny podmínky, vyřadit ze soutěže.

Autoři nejlepších fotografií získají malý dárek a hlavně možnost vystavit snímky v Ústřední knihovně UP ve Zbrojnici. Organizátoři budou v dubnu kontaktovat oceněné a domluví se s nimi na instalaci výstavy (výrobu zařídí organizátoři). Vernisáž se uskuteční v den konání hlavního programu majálesu, tedy 7. května 2019.

Soutěžící jsou dobrovolným přihlášením do soutěže srozuměni s tím, že UP bude disponovat jejich osobními údaji po dobu konání soutěže a výstavy a že UP o vítězích bude informovat v rámci svých mediálních kanálů a na výstavě.

Ještě váháte? Podívejte se na video z loňského ročníku majálesu. Staňte se i vy jeho součástí. Více v události na FB. Olomoucký majáles UP 2019 pořádá Univerzita Palackého za podpory statutárního města Olomouc.

Zpět