Otevřete si online kurz o cílech udržitelného rozvoje

Zdroj: Freepik
Úterý 26. září 2023, 14:25 – Text: (red)

Udržitelná univrezita zve na kurz, který se zaměřuje na Cíle udržitelného rozvoje, tzv. SDGs. Jedná se o online e-learningový kurz ESDGs! – Sustainable Development Goals in education and in action! Na vytvoření kurzu spojilo své síly několik univerzit a technologických společností v celé Evropě. Vzdělávací platformu v Česku zastřešuje Západočeská univerzita v Plzni a spolupořádá jej Asociace společenské odpovědnosti, jejímž členem je i UP.

ESDGs! je určen nejen všem zájemcům – studujícím, pracujícím i veřejnosti. Kurz odpovídá na otázky jako:

·  Co je udržitelný rozvoj?

·  Jak ho začlenit do vašeho podnikatelského nápadu?

·  Jaké obchodní modely podporují tento koncept a jak?

·  Jak implementovat udržitelnou strategii ve vaší společnosti?

Kurz je díky členství UP v asociaci zdarma a počet osob není omezen. Každý účastník získá po absolvování kurzu mezinárodní certifikát pod záštitou hned několika evropských univerzit.

Registraci i samotný online kurz najdete ZDE.