Nové vzdělávací programy pro zaměstnance na jarní semestr 2023 již v nabídce!

Pátek 24. únor 2023, 10:11

Vážené kolegyně, vážení kolegové,

s počínajícím jarem jsme pro vás opět nachystali pestrou nabídku vzdělávacích programů, které jsou pro vás i nadále zdarma!

Začínáme již 10. března kurzem oblíbené lektorky Petry Vávrové Zásady zdravé komunikace se zaměřením na vedení porad, který je zaměřen především na vedoucí pracovníky.

Jak se pohybovat v prostředí MOODLE naučí zájemce z řad začátečníků i pokročilých na svých kurzech magistra Bohdana Řeháková.

Potřebujete vypilovat své prezentační dovednosti? Návod, jak na to, vám dá 20. března psycholožka Romana Mazalová, kterou jistě znáte jako spoluautorku dokumentu Šmejdi.
Své lektorské a rétorické dovednosti si můžete zlepšit také na dalším programu Petry Vávrové, který se koná 31. března.

Vedle žádaného Open Science pro vás máme nový kurz Open access, ve kterém získáte základní přehled o možnostech publikování a problematice otevřeného přístupu.

Pro velký zájem opakujeme Školu finanční gramotnosti a vypisujeme také nové kurzy první pomoci.

Na vaše žádosti vás Martin Raus znovu provede základy počítačové grafiky, osvěžíte si, jak udržet pořádek v počítači a novinkou je kurz Linux pro běžného uživatele začátečníka.

A tím zdaleka nekončíme!

Pokračují oblíbené zcela prakticky vedené kurzy oddělení CVT, zaměřené především na používání nástrojů Microsoft Office.

Dále bychom vás rádi upozornili na krátké kurzy, které pro vás připravilo Centrum podpory studentů se specifickými potřebami. Jsou zaměřeny na specifika komunikace a práce se studenty s různými druhy zdravotního postižení. Přihlásit se stále můžete i do již probíhajícího kurzu Základů českého znakového jazyka!

Na všechny vzdělávací programy se můžete přihlašovat zde.
Kapacita programů je omezená, proto s přihlašováním příliš neváhejte!

Těšíme se na vás!

Tým CŽV