Metodik, správce počítačové sítě, DTP operátor

Středa 17. únor 2021, 8:00

Vydavatelství Univerzity Palackého v Olomouci přijme do pracovního poměru pracovníka Metodik, správce počítačové sítě, DTP operátor .

Pracoviště: Vydavatelství UP
Úvazek: 1,0
Místo výkonu práce: Olomouc
Termín nástupu: Po dohodě

Pracovní náplň

KOHO HLEDÁME

Hledáme kolegu/kolegyni, který/která bude mít na starosti elektronické publikování a správu SW.

Kvalifikační požadavky

Požadujeme znalosti z oblasti DTP, především Adobe InDesign (a také Photoshop, Illustrator, Acrobat), protože budete vytvářet a spravovat základní šablony sazby (odstavcové, znakové a objektové styly).

Je nutná znalost nástrojů na vytváření a validování elektronických knih (ePub, mobi, iPDF).

Velkou výhodu představuje dobrá znalost HTML a CSS a zkušenosti s tvorbou internetových stránek. Vaší pracovní náplní bude mj. spravovat internetové stránky Vydavatelství.

Požadována je dobrá znalost angličtiny, alespoň pasivní. Děláme technickou podporu on-line časopisům s anglickými příspěvky.

Oceníme kreativitu, flexibilitu a samostatnost.

Co nabízíme

Prostor a podporu pro vlastní nápady a inovace.

Zajištění odpovídajícího softwarového a hardwarového vybavení.

Zázemí univerzitního vydavatelství, přátelský kolektiv.

Dokumenty k výběrovému řízení

Strukturovaný profesní životopis v českém jazyce

Ukázky své práce

Požadované dokumenty v elektronické formě uchazeč vkládá do přihlašovacího formuláře

Kontaktní osoba

Prstek Aleš, Ing., ales.prstek@upol.cz, +420585631704

Chci odpovědět na nabídku

Uzávěrka přihlášek do výběrového řízení je 05.03.2021.

Poznámka

Vyhlašovatel si vyhrazuje právo pracovní místo ve výjimečném případě bez udání důvodu neobsadit nebo zrušit výběrové řízení.