Laborant/-ka pro pracoviště Molekulární fyziologie Laboratoře růstových regulátorů (neakademická pozice)

Pondělí 1. duben 2019, 16:40

Do skupiny Molekulární fyziologie Laboratoře růstových regulátorů na Přírodovědecké fakultě Univerzity Palackého v Olomouci hledáme vhodné kandidáty a kandidátky na obsazení neakademické pozice

Laborant do výzkumné laboratoře

Pracoviště: Laboratoř růstových regulátorů PřF UP a ÚEB AV ČR (Informace o pracovišti)
Počet pozic: 1
Úvazek: 1,0
Předpokládaný nástup: 1. 7. 2019 nebo 1. 9. 2019, příp. dohodou

Náplň práce:

• laboratorní práce v rámci výzkumu v oblasti fyziologie, genetiky a molekulární biologii rostlin,
  • informace o zaměření výzkumné skupiny najdete na stránkách: http://aix-slx.upol.cz/~fellner/index.html.

Požadujeme:

• VŠ vzdělání v přírodovědných oborech,
  • výhodou jsou praktické zkušenosti v oblasti rostlinné fyziologie, molekulární biologie či biochemie nebo praxe v biologické výzkumné laboratoři,
  • znalost práce na PC (Word, Excell, PowerPoint, Internet, atd.),
  • znalost angličtiny,
  • zájem o vědeckou práci,
  • samostatnost, schopnost týmové práce, dobré komunikační schopnosti.

Dále požadujeme:

Nabízíme:

• mzdu ve výši 24.000 Kč/měsíc s možností pozdějšího navýšení,
  • pracovní smlouvu na dobu jednoho roku s možností prodloužení,
  • práci na plný úvazek s možností přizpůsobení pracovní doby po vzájemné dohodě,
  • moderní pracovní prostředí a vybavení,
  • pracoviště v areálu PřF UP v Olomouci-Holici, Šlechtitelů 27,
  • příspěvek na stravování, 28 dnů dovolené a další benefity.

Vyhlašovatel si vyhrazuje právo pozici ve výjimečném případě bez udání důvodu neobsadit nebo zrušit výběrové řízení.

Přihlášky do výběrového řízení spolu se strukturovaným životopisem a alespoň jedním doporučením zasílejte na e-mailovou adresu martin.fellner@upol.cz. Bližší informace je možné získat na tel. čísle:
585 634 905 nebo 736 704 170.

Uzávěrka přihlášek je stanovena na 3. 5. 2019.