Hledáme na UP studentského ambasadora kariéry v EU

Ilustrační foto: Avel Chuklanov, Unsplash.com
Úterý 2. únor 2021, 13:18 – Text: -sp-

Milí studenti,

nabízíme vám účast v programu studentů – velvyslanců kariéry v EU, jehož cílem je zvýšit mezi studenty UP povědomí o možnostech kariéry v institucích EU. 

Vybraný student bude na UP po dobu 1 roku (tj. od října 2021 do září 2022) propagovat možnosti kariéry v institucích EU, podávat informace o výběrových řízeních, pomáhat s propagací specializovaných výběrových řízení, příp. se zúčastní akcí pořádaných Ministerstvem vnitra (MV) nebo Eurocentry na vybraných univerzitách v Praze i v regionech.

Vhodným kandidátem je aktivní student, který na období, kdy bude působit jako velvyslanec kariéry v institucích EU, bude zapsán ke studiu na UP a neplánuje pobyt v zahraničí. 

K tomu, aby mohl své poslání co nejlépe naplňovat, se zúčastní v říjnu 2021 semináře pořádaného zapojenými rezorty, tj. Úřadem EPSO či MV, kde získá veškeré potřebné informace. Seminář se bude konat v Bruselu (online) nebo v Praze a cestovní náklady budou účastníkům hrazeny ze strany Úřadu EPSO či MV.

Student se v rámci tohoto programu zdokonalí nejen v jazykových znalostech, ale zlepší si i své prezentační a komunikační dovednosti, které jsou v současné době vysoce ceněny na trhu práce, příp. získá kontakty na studentské ambasadory z dalších členských států.

Nabídka je platná do 14/03/2021. Studenti nechť se k tomuto termínu hlásí na emailovou adresu marie.rakova@upol.cz s přiloženou přihláškou v angličtině (formulář ke stažení níže).

Zpět