Evaluace předmětů: Jaký byl pro vás návrat k prezenční výuce?

Úterý 14. prosinec 2021, 10:55

Blíží se konec semestru, který díky spolupráci nás všech – i přes nejrůznější opatření a omezení – mohl opět proběhnout takřka podobně, jak jsme byli dříve zvyklí. Chtěli bychom vás požádat, abyste se anonymně podělili se svými vyučujícími, vedením kateder i celé fakulty o svůj pohled na průběh výuky. Zapojte se prosím do tradičních studentských evaluací: vyplnění online dotazníku vám zabere pár minut a můžete díky němu ovlivnit podobu studijních programů a předmětů do budoucna.

Jaký byl pro vás návrat zpět do školy? Splnily předměty vaše očekávání? Nebuďte součástí mlčící většiny a využijte příležitosti k pochvale i spravedlivé konstruktivní kritice. Pokud si najdete čas k ohodnocení co nejvíce předmětů a řeknete o evaluacích i svým spolužákům, zvýšíte tím důvěryhodnost celého hodnocení. To je pro univerzitu nezbytné, právě díky němu totiž může efektivně zlepšovat výuku tak, aby byli všichni co možná nejspokojenější.

Na stránkách eval.upol.cz, přes Portál UP či po kliknutí na odkazy vámi absolvovaných předmětů níže můžete své názory, podněty a hodnocení vyplňovat až do 14. února 2022.