Elektrikář

Úterý 20. říjen 2020, 17:30

Správa budov – technický úsek Envelopa Přírodovědecké fakulty Univerzity Palackého v Olomouci přijme do pracovního poměru pracovníka/pracovnici na pozici

Elektrikář – Envelopa

Co kolegové z oddělení oceňují

• zázemí silného zaměstnavatele, největšího v Olomouckém kraji
  • 30 dnů dovolené + dny rektorského a děkanského volna
  • flexibilní pracovní dobu
  • moderní pracovní prostředí téměř v centru města, pro dojíždějící příjemná dostupnost hlavního nádraží či možnost parkování
  • možnost jazykového vzdělávání v rámci pracovní doby
  • setkávání se zajímavými osobnostmi, akademickými pracovníky i dalšími zaměstnanci a studenty
  • příspěvek na stravování (menza/stravenky) včetně dalšího příspěvku na stravování ze sociálního fondu; přímo v budově dva bufety; poblíž menza s příznivými cenami obědů
  • zvýhodněné mobilní služby pro Vás i Vaše blízké a další benefity

Na čem budete pracovat

• provádět revize a kontroly na drobných elektrospotřebičích v rámci organizace
  • vést agendu provádění revizí vč. evidence karet elektrospotřebičů
  • zajišťovat drobné opravy spotřebičů
  • provádět běžné elektrikářské práce (opravy a údržba na budovách fakulty); zapojovat nové stroje a zařízení; udržovat instalované technologie
  • komunikovat s jednotlivými pracovišti
  • zpracovávat další administrativní agendu dle potřeby svého pracoviště
  • práce prováděné min. ve 4 objektech PřF umístěných v areálu Envelopa

Co k tomu budete potřebovat

• min. vyučení v oboru elektromechanik/ elektrikář
  • platnou odbornou způsobilost podle vyhl. 50/1978 Sb., min. §6 (vyšší výhodou) do 1000 V
  • praxi v oboru
  • orientaci v technických dokumentacích a platných ČSN (oblast elektro)
  • manuální zručnost, pracovitost, spolehlivost
  • vysokou míru samostatnosti a ochoty se učit novým věcem
  • znalost práce na PC, vč. Microsoft Office (Excel, Word)
  • pečlivý a systematický přístup ke zpracovávání a evidenci dat
  • řidičský průkaz sk. B je výhodou

Důležité údaje k nabídce

• kolegové jsou připraveni nového pracovníka zaškolit a být mu svými radami nápomocni
  • nástup od 1.1.2021, příp. dohodou
  • pracovní smlouva na dobu 1 roku s možností prodloužení
  • práce na plný úvazek
  • nástupní mzda 25 – 30 tis. Kč dle zkušeností a znalostí, po zaučení navýšení mzdy
  • akceptace „Poučení o zpracování osobních údajů uchazeče o zaměstnání“

Pokud je pro Vás nabízená práce zajímavá, zašlete prosím svůj strukturovaný životopis a kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání na e-mail ondrej.kolar@upol.cz. Do předmětu zprávy prosím vložte text „Výběrové řízení Elektrikář – PřF Envelopa“. Materiály zájemců budou přijímány do 3.11.2020 včetně. Všichni uchazeči obdrží vyjádření nejpozději do 30.11.2020 prostřednictvím e-mailu. Pohovory budou probíhat v termínu od 9.11. do 18.11.2020. Děkujeme za Váš zájem stát se naším kolegou!

Vyhlašovatel si vyhrazuje právo pozici ve výjimečném případě bez udání důvodu neobsadit nebo zrušit výběrové řízení.