Dobrovolnictví je in! Zapojte se do průzkumu

Pondělí 10. leden 2022, 13:08

Katedra křesťanské sociální práce CMTF UP připravila již podruhé dotazník pro studenty a zaměstnance UP zaměřený na dobrovolnictví.

Chceme zjistit, jak a kde se studenti a zaměstnanci angažují jako dobrovolníci, a rádi bychom se něco dozvěděli o jejich motivaci a hodnotové orientaci. Zajímá nás také, jak vnímají přínosy dobrovolnictví a jakou podporu v dobrovolnických aktivitách od UP očekávají. Dobrovolnické centrum UP působí na Univerzitě Palackého již pět let a my bychom rádi věděli, jak je mezi studenty známé.

Výsledky dotazníkového šetření srovnáme s těmi z roku 2017. Věříme, že získáme více dat o dobrovolnické činnosti univerzitních studentů a zaměstnanců, což nám umožní mimo jiné podporovat studenty v jejich občanské angažovanosti.

Dotazník je možné vyplnit do 31. ledna 2021.

 

Děkujeme za spolupráci!

Za výzkumný tým

doc. PaedDr. Tatiana Matulayová, Ph.D.

Zpět

Nastavení soukromí

Na našich webových stránkách používáme soubory cookies a případné další síťové identifikátory, které mohou obsahovat osobní údaje (např. jak procházíte naše stránky). My a někteří poskytovatelé námi využívaných služeb, máme k těmto údajům ve Vašem zařízení přístup nebo je ukládáme. Tyto údaje nám pomáhají provozovat a zlepšovat naše služby. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas. Svůj souhlas můžete kdykoliv změnit nebo odvolat (odkaz najdete v patě stránek).

Technické cookies nezbytné pro fungování stránek. Neobsahují žádné identifikační údaje.
Slouží ke statistickým účelům - měření a analýze návštěvnosti. Sbírají pouze anonymní data.
Jsou určeny pro propagační účely, měření úspěšnosti propagačních kampaní apod.