Bezplatné kurzy Centra podpory studentů se specifickými potřebami UP

Ilustrační foto: pixabay.com
středa 16. leden 2019, 8:47 – Text: MS

Milé studentky, milí studenti,
rádi bychom vás informovali, že Centrum podpory studentů se specifickými potřebami UP vypsalo nabídku zájmových kurzů, které jsou realizovány v rámci vzdělávacího modulu „Kurzy pro studenty UP“ a jsou pro studenty zcela zdarma.

Seznam kurzů, ve kterých jsou ještě volná místa, naleznete i s odkazy níže (po rozkliknutí odkazu se vám objeví anotace kurzu). Po přihlášení na jednotlivé kurzy prosím vyčkejte na potvrzovací e-mail o zařazení do kurzu. Kapacita jednotlivých kurzů je limitována lektory jednotlivých kurzů.

• Základy prostorové orientace osob se zrakovým postižením (dlouhodobý kurz) | přihlášení
  • Představení Centra podpory studentů se specifickými potřebami a jeho služeb – kurz pro studenty UP | přihlášení
  • Student s narušenou komunikační schopností – kurz pro studenty UP | přihlášení
  • Student s omezením hybnosti – kurz pro studenty UP | přihlášení
  • Student s poruchou autistického spektra – kurz pro studenty UP | přihlášení
  • Student s psychickým onemocněním – kurz pro studenty UP | přihlášení
  • Student se sluchovým postižením – kurz pro studenty UP | přihlášení
  • Student se specifickými poruchami učení – kurz pro studenty UP | přihlášení
  • Student se zrakovým postižením – kurz pro studenty UP | přihlášení

Těšíme se na vás!

Případné dotazy prosím směrujte na e-mail monika.smolikova@upol.cz.