AKTUALIZOVÁNO: Očkování bez registrace v Olomouci

www.olkraj.cz
Středa 11. srpen 2021, 13:20

Od pátku 13. srpna dochází k úpravě provozní doby očkovacího místa v obchodním centru Šantovka v Olomouci. Zájemci o vakcínu proti COVIDu-19, kteří nejsou registrováni v centrálním rezervačním systému, se mohou nechat očkovat denně od 11 do 19 hodin. Očkovací místo zřídil 27. července Olomoucký kraj ve spolupráci s Fakultní nemocnicí Olomouc v reakci na požadavek ministerstva zdravotnictví rozšiřovat očkovací kapacity mimo areály nemocnic. Aplikují se vakcíny Johnson & Johnson a Pfizer. Při očkování vakcínou Phizer lze přijít i na druhou dávku, a není přitom nutné rušit svoji předchozí registraci na jiném místě – zdravotníci si totiž informace předají sami. Očkovat se mohou všichni obyvatelé od šestnácti let. Podrobnosti naleznete na webu Fakultní nemocnice Olomouc.