Slevy a výhody pro zaměstnance

Ceníme si toho, že u nás pracujete. Chceme vám vytvářet takové podmínky, abyste u nás pracovali rádi. Věříme, že k vaší větší spokojenosti může přispět i nabídka slev a výhod, které vám můžeme poskytnout jak za univerzitní zařízení, tak za naše externí partnery.

Bližší informace k nabízeným benefitům vám podáme na: benefity@upol.cz a na telefonním čísle +420 585 631 162.

Nabídka Univerzity Palackého v Olomouci

Stravování

Stravenky

Zaměstnanci mají možnost platit v restauracích své obědy stravenkami. O výši hodnoty stravenky a dodavatelské firmě rozhoduje vedení jednotlivých univerzitních zařízení.

Stravování v univerzitních menzách

Rychle, kvalitně a za rozumné ceny se můžete najíst v univerzitních menzách. Objednávky kompletního menu včetně polévky a salátu online vám ušetří čas. Více se dozvíte na webových stránkách SKM.

Ubytování

Ubytování na kolejích UP

Můžete využít zajímavou a výhodnou nabídku krátkodobého i dlouhodobého ubytování za zvýhodněné ceny na koleji ve Vančurově ulici. Nabízíme ubytování v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích včetně sociálního zařízení. Více se dozvíte na webových stránkách SKM.

Ubytování v univerzitních bytech

Můžete využít možnosti výhodného pronájmu některého z univerzitních bytů. Jedná se o několik panelových i cihlových bytů odlišných dispozic a ve různých lokalitách Olomouce (Nové Sady, Neředín, ul. Jiřího z Poděbrad atd). Tato nabídka se týká zaměstnanců, kteří jsou na UP zaměstnáni na dobu neurčitou, po ukončení pracovního poměru automaticky končí i nájemní smlouva. Pro informace o postupu podávání žádosti anebo dostupnosti bytů prosím kontaktujte ing. Vojtěcha Grena, e-mail: vojtech.gren@upol.cz, tel.: 585631037.

Sport a rekreace

Akademik sport centrum

Akademik sport centrum nabízí zaměstnancům UP volnočasové sportování v rámci sportovních programů. Můžete si vybrat z nabídky výběrových sportů nebo zakoupit balíček sportů - poté můžete navštěvovat všechny hodin v rozvrhu (cca 35 druhů sportů, pohybových a tanečních aktivit). Při zakoupení sportovního průkazu si vyberete preferovaný sport v konkrétní den a čas. To znamená, že si nejméně jednou týdně zacvičíte vámi preferovanou sportovní aktivitu. Další vaše účast záleží na tom, ve kterých hodinách najdete volné kapacity a rozhodnete se je využít pro sebe.
Akademik Sport centrum poskytuje také slevy na sportovní pobyty a kurzy, které pořádá několikrát do roka. Můžete zde uplatnit také benefitní poukázky (Unišek, Unišek+, Edenred Benefits - MULTI nebo Sport&Kultura, SODEXO - Dárkový Pass, Bonus Pass, Relax Pass, Flexi Pass a Fokus Pass). Sledujte nabídku na webových stránkách www.akademikolomouc.cz.

Aplikační centrum BALUO

Unikátní vědeckotechnický park zaměřený na podporu zdravého životního stylu, prevenci civilizačních onemocnění a na optimalizaci pohybové aktivity nabízí zaměstnancům slevu na roční členství v klubu! Členství vás vyjde na 950 Kč. Více na: www.acbaluo.cz.

Lukostřelnice Univerzity Palackého

Zaměstnanci Univerzity Palackého a jejich rodinní příslušníci mají na základě předložení identifikační karty 30% slevu. Více na stránkách Lukostřelnice UP.

Možnost aktivní rekreace s ubytováním

Nabízíme vám aktivní a atraktivní dovolenou v zařízeních, která provozujeme nebo s nimi úzce spolupracujeme. Vyberte si dovolenou podle svých představ a načerpejte síly aktivním odpočinkem v přírodě!

Sportovní dny na UP

Pravidelně dvakrát do roka můžete svůj pracovní den strávit aktivně a sportem. Širokou a pestrou nabídku sportovního vyžití pro vás chystá Akademik sport centrum. Program dostanete v předstihu e-mailem.

Vzdělávání

Britské centrum KUP

Britské centrum Knihovny Univerzity Palackého v Olomouci (BC KUP) nabízí specializované služby v oblasti studia, výuky a certifikace znalosti angličtiny. Ve spolupráci s British Council pořádá mezinárodně certifikované zkoušky Cambridge English Exams. Zájemcům o přípravu na cambridgeské zkoušky nebo i „jen“ o zdokonalování znalosti anglického jazyka je určena nabídka kurzů angličtiny a pravidelně organizovaných pretestů. Bohatý fond titulů knihovny BC KUP nabízí mimo jiné i pestrý výběr dětských knih, časopisů a filmů v angličtině.

Slevy poskytované BC KUP pro zaměstnance UP:

 • roční členství: 100 % (tj. bez poplatku)
 • poplatek za přípravný kurz angličtiny: 5 % (v případě dětského kurzu A2 se sleva vztahuje i na dítě zaměstnance UP)
 • poplatek za pretest (cambridgeskou zkoušku nanečisto):  30 %
 • členství dítěte v anglickém čtenářském klubu „Read to be Ready“ zdarma (informace a registrace viz Newsletter UP 9.9.2020).

Více na www.bc.upol.cz 

Jazyková škola UPlift

Naučte se jazyky v inspirativním prostředí Filozofické fakulty od zkušených profesionálů. Jazyková škola UPlift poskytuje slevu 10 % z kurzovného na všechny skupinové kurzy v nabídce. Podrobněji na stránkách UPliftu www.up-lift.upol.cz.

Konfuciův institut při UP

Zaměstnanci mohou využít příležitosti naučit se čínský jazyk zdarma. Můžete si vybrat kurz z různých úrovní pokročilosti. Detailní informace ke kurzům, termínům a organizaci výuky najdete na www.konfucius.upol.cz.

Školicí středisko CVT UP

Centra výpočetní techniky UP nabízí školení počítačových dovedností pro zaměstnance v aplikacích MS, informačním systému IS/STAG, ekonomickém softwaru SAP a v dalších aplikacích Portálu UP. Aktuální seznam školení k nalezení zde.

IT podpora

Microsoft Office 365 ke stažení zdarma

Zaměstnanci Univerzity Palackého mají možnost využít instalace až pěti balíčků office zdarma. Více informací na WIKI UP.

Služby v oblasti softwaru

Centrum výpočetní techniky dává zaměstnancům UP k dispozici software, který lze rozdělit do několika skupin dle licenčních podmínek pro jeho užívání. V rámci neomezené licence je možné si volně naistalovat program STATISTICA. Více o produktech naleznete zde.

Děti a rodina

Mateřská škola Univerzity Palackého

Zaměstnanci mohou využít možnosti svěřit své děti během pracovní doby do péče profesionálů. Bližší informace k provozu školky, podmínkách k zápisu a kapacitě najdete na webových stránkách www.ms.upol.cz.

Pevnost poznání

Pevnost poznání je první interaktivní muzeum, které popularizuje vědu pro celou rodinu. Pevnost poznání sídlí v areálu Korunní pevnůstky a patří do kategorie tzv. science center. Zaměstnanci mají na základě předložení zaměstnanecké karty slevu 20% na vstupné. Podrobněji na stránkách Pevnosti poznání www.pevnostpoznani.cz.

Knihy, suvenýry, móda, kancelářské potřeby...

UPoint

V našem stylovém informačním centru na Horním náměstí vám poskytujeme slevy na nákupy v kamenném obchodě ve výši 10%. Prokážete se kartou zaměstnance, případně vás najdeme v databázi našich zaměstnanců. Podrobněji na stránkách UPointu: www.upoint.upol.cz.

Vydavatelství UP a prodejna odborné literatury

Pro zaměstnance sleva 10 % na veškeré zboží ve Skriptárně ve Zbrojnici a na nákup přes e-shop při zadání slevového kódu. Čeká na vás největší výběr odborné literatury v Olomouci. Sleva se vztahuje i na publikace od jiných vydavatelů a nakladatelů. Vše najdete na www.vydavatelstvi.upol.cz

Vědeckotechnický park UP

Zaměstnancům a studentům Univerzity Palackého poskytujeme konzultace k transferu technologií, ochraně duševního vlastnictví a podnikatelským záměrům. Nabízíme pomoc s rozjezdem firmy.
www.vtpup.cz

Sociální fond

Univerzita Palackého v Olomouci poskytuje svým zaměstnancům příspěvky k úhradě jejich sociálních nákladů. O konkrétní podobě nabídky a výši poskytovaných příspěvků ze sociálního fondu rozhodují jednotlivé součásti Univerzity Palackého samy. Bližší informace, prosím, vyžádejte na příslušném personálním oddělení.

Druhy příspěvků ze sociálního fondu:

 • Příspěvek na penzijní a soukromé životní pojištění
 • Kultura a sport
 • Rehabilitace, vitamíny a očkování
 • Příspěvek na stravování
 • Dary k životním a pracovním jubileím
 • Bezúroční návratné půjčky k překlenutí tíživé finanční situace  

Výše poskytovaných příspěvků zaměstnancům Rektorátu UP ze sociálního fondu pro rok 2021:

Zaměstnancům, kteří u nás pracují alespoň dva roky a mají úvazek vyšší než 0,7, poskytujeme příspěvek na penzijní připojištění. Výše měsíčního příspěvku je až 400 Kč. Vlastní vklad zaměstnance musí být aspoň 200 Kč měsíčně. V případě, že zaměstnanec čerpá příspěvek na penzijní i soukromé životní pojištění, jejich souhrnná částka nesmí činit více než 400 Kč. Příspěvek bude zaměstnanci přiznán na základě žádosti Žádost o poskytnutí příspěvku na soukromé životní/penzijní pojištění, kterou schvaluje vedoucí příslušné součásti. Žádost zaměstnanec předá na personální oddělení RUP.  V případě jakékoli změny při poskytování příspěvku vyplní zaměstnanec formulář Oznámení zaměstnance/zaměstnavatele o změnách při poskytování příspěvku zaměstnavatele na penzijní připojištění se státním příspěvkem/na soukromé životní pojištění a předá ho na PO RUP.

 

Příspěvek na životní pojištění

Zaměstnancům, kteří u nás pracují alespoň dva roky a mají úvazek vyšší, než 0,7, poskytujeme příspěvek na soukromé životní připojištění. Výše měsíčního příspěvku je až 400 Kč. Vlastní vklad zaměstnance musí být aspoň 100 Kč měsíčně. V případě, že zaměstnanec čerpá příspěvek na penzijní i soukromé životní pojištění, jejich souhrnná částka nesmí činit více než 400 Kč. Příspěvek bude zaměstnanci přiznán na základě žádosti Žádost o poskytnutí příspěvku na soukromé životní/penzijní pojištění, kterou schvaluje vedoucí příslušné součásti. Žádost zaměstnanec předá na personální oddělení RUP. V případě jakékoli změny při poskytování příspěvku vyplní zaměstnanec formulář Oznámení zaměstnance/zaměstnavatele o změnách při poskytování příspěvku zaměstnavatele na penzijní připojištění se státním příspěvkem/na soukromé životní pojištění a předá ho na PO RUP.

Dary k životním a pracovním jubileím
Univerzita Palackého poskytuje dary svým zaměstnancům, a to v případě, že

 • Zaměstnanec slaví 50. narozeniny
 • Zaměstnanec odchází do plného invalidního důchodu
 • Zaměstnanec odchází do starobního důchodu

Bezúročné návratné půjčky k překlenutí tíživé finanční situace zaměstnance
Zaměstnancům, kteří na UP pracují aspoň na úvazek 0,7 a kteří se ocitli v obtížné situaci, můžeme půjčit až do výše 10 000 Kč bezúročně. O výši půjčky rozhoduje na základě písemné žádosti zaměstnance kvestor.

Více ve směrnici rektora.

Nabídka externích partnerů

Atlant taxi

Zaměstnanci mají po předložení karty slevu na taxislužby ve výši 28% z běžné sazby jízdného za 1km a 57 % z běžné nástupní sazby uvedené v aktuálním ceníku.

ČSOB

ČSOB připravila balíček nadstandardních výhod pro všechny zaměstnance Univerzity Palackého. Abyste je mohli využít, stačí si nechat posílat výplatu na účet u ČSOB nebo Poštovní spořitelny. K jednání o slevách a výhodách stačí předložit zaměstnaneckou kartu UP.

Mezi nabízené produkty v rámci motivačního programu ČSOB patří:

 • Plus Konto - účet zcela bez poplatku za vedení, neomezené příchozí a odchozí tuzemské platby, dvě bezkontaktní karty, platební nálepky a další.
 • ČSOB Premium - Individuální péče bankéře a speciální Premium linka, prestižní účet a exkluzivní platební karty s nejvyššími verzemi pojištění, exkluzivní investiční produkty a další. Více info na www.csobpremium.cz 
 • Státem podporované produkty - doplňkové penzijní spoření životní pojištění.
 • Půjčka na cokoliv - neúčelová půjčka, u které nemusíte uvádět účel, až do odvolání pevná úroková sazba snížena na 4,9 % p.a., neplatíte za poskytnutí ani správu půjčky, vrácení půjčky do 30 dnů, pokud zjistíte, že vám nevyhovuje a další.
 • Půjčka na lepší bydlení - půjčka na pořízení či modernizaci bydlení, pevná úroková sazba snížena na 4,9 % p.a.
 • Autopůjčka - pevná úroková sazba 3,99 % p.a. platná do 31. 12. 2018. financování nových i ojetých vozů (max. do 7 let stáří).
 • Hypotéka - snížená úroková sazba o 0,2 %.
 • Pojištění Náš domov, Pojištění Naše auto - sleva na pojistném 15 %.
 • Investiční fondy - sleva na vstupním poplatku 50 %.
 • ČSOB NaNákupy - jednoduchá aplikace na placení mobilem a ukládání věrnostních kartiček, platit se dá i bez signálu a mobilních dat.
 • Svět odměn – věrnostní program, ve kterém získané body (za placení kartou, zadávání trvalých příkazů nebo za zřízení nového produktu) vyměníte za dárky z katalogu a slevy u partnerů. Více na svetodmen.cz.

Přehled všech výhod ČSOB Motivačního programu najdete na www.motivacniprogram.csob.cz. Nabídka je určena pouze zaměstnancům UP. Zobrazí se po zadání přihlašovacích údajů.

Podrobné informace získáte také u paní Lady Kaderkové (+420 734 166 326) nebo na pobočce ČSOB banky, Horní nám. 6, Olomouc.

DATART

Zaměstnanci UP nakupují v e-shopu DATART za VIP ceny. Stačí se zaregistrovat na stránkách www.datart.cz/vip, kde naleznete i kompletní pravidla programu. Při dalším přihlášení použíte VIP kód. Program je určený výhradně zaměstnancům UP, jeho šíření třetím osobám je nežádoucí.

Exprespneu.cz

Pneuservis a autoservis Exprespneu.cz nabízí zaměstnancům UP tyto slevy:

 • 10% sleva na autoservis (výměna oleje, brzd, čepů, tlumičů, plnění klimatizace a další služby);
 • 10% sleva na pneuservis.

Poskytované slevy na služby je možné uplatnit výhradně na pobočce v Olomouci (aktuálně U Stadionu 4, 779 00 Olomouc).

Hodinky-sperky.cz

Internetový obchod Hodinky-sperky.cz nabízí prodej zlatých a stříbrných šperků, barometrů, budíků, nástěnných i stolních hodin a náramkových hodinek. Zaměstnanci získají slevu 10 % na vybrané zboží zakoupené v internetovém obchodě po zadání unikátního kódu přímo do objednávky.

HELP CZ – fitness centrum

Fitcentrum HELP CZ Vám nabízí komplex sportovních a relaxačních služeb v příjemném prostředí moderně vybaveného fitness centra v Olomouci. Zaměstnanci UP můžou uplatnit 20% slevu na vstup do fitcentra, aerobic, spinning, solárium a další služby (ceny uvedené v rámci tarifu „student, senior“). Aktuální rozpis cvičení a ceník naleznete zde.

Horské lázně Karlova Studánka

Horské lázně Karlova studánka, státní podnik, nabízí pro zaměstnance UP slevu ve výši 15 % na vstup do bazénového komplex, whirlpool a solné jeskyně a slevu ve výši 10 % na ubytování hotelového typu. Tyto slevy nelze kumulovat s jinými slevami. Sleva se nevztahují na již zlevněné pobyty a další zvýhodněné akce.

Knihkupectví ANAG

Specializovaná prodejna Knihkupectví ANAG přímo v centru města Vám nabízí široký sortiment odborné literatury (právo, daně, účetnictví, mzdy, ekonomika, management, marketing, společenské vědy, jazyky…) a učebnic pro vysoké a střední školy.

Každý zaměstnanec Univerzity Palackého v Olomouci získá v knihkupectví ANAG tyto slevy:

 • 20% na právnické učebnice z vyd. C.H.Beck
 • 15% na knihy z vyd. Anag a Leges
 • 10% na ostatní publikace

Slevu lze uplatnit po předložení průkazu zaměstnance UP pouze ve firemním knihkupectví ANAG v Olomouci, Ostružnická 8., www.anag.cz.

Komerční banka

Zaměstnanci UP mohou využít nabídky zvýhodněných bankovních služeb KB a zřídit si „MůjÚčet Plus“ zdarma. Nabídka platí i pro manžela či manželku zaměstnance UP.

Další zvýhodněné služby:

 • Zpracování hypotéky nebo úvěru zdarma
 • 30% sleva na pojištění majetku
 • Uzavření stavebního spoření i Modré Pyramidy zdarma
 • Pomoc s kompletním převodem účtu z jiné banky

Více o poskytovaných slevách naleznete v informačním letáku anebo na pobočkách KB.

Poskytnutí zvýhodněných bankovních služeb KB je určeno zaměstnancům, kteří mají na UP uzavřený pracovní poměr a je vázáno na předložení Potvrzení o pracovním poměru.

Nabídka platí od 1. 11. 2020 do 31. 10. 2023.

Kosmas

Knihkupectví Kosmas nabízí široký výběr české a světové beletrie, knih pro děti a odborné literatury. V současné době má již 28 poboček po celé republice. Každý zaměstnanec Univerzity Palackého v Olomouci získá v našich knihkupectvích slevu 13 % po předložení průkazu zaměstnance.

Lázně Slatinice

Lázně Slatinice se nachází jen 12 km od Olomouce. V moderním zařízení si můžete vychutnat kouzlo rodinných lázní. Léčivý pramen s obsahem sirovodíku se využívá k léčbě pohybového ústrojí, nemoci nervových, kožních, onkologických a některých oběhových.

Na základě předložení identifikační karty zaměstnance můžete čerpat tyto slevy:

 • Samoplátecké pobyty v penzionu Majorka***
  Sleva 10 % z aktuální prodejní ceny pobytu. Sleva se nevztahuje na Last minute pobyty.
 • Léčebné procedury
  Sleva 10 % na lázeňské procedury. Sleva se nevztahuje na zvýhodněné balíčky procedur.
 • 2hod. vstup do sauny Majorka vč. ručníkového servisu a džbánu s šungitovou nebo křišťálovou vodou dle vlastního výběru za zvýhodněnou cenu 220,- Kč/os/2 hod.

Nabídka platí od 1. 1 do 31. 12. 2021.

Objednávky vyřizuje a přijímá:
Ing. Radka Pazderová, tel. 734 121 531, e-mail: pazderova@seznam.cz
Aktuální nabídku pobytů a léčebných procedur najdete na www.lazneslatinice.cz

Léčebné lázně Mariánské Lázně a.s.

Mariánské Lázně se svými unikátními přírodními léčebními zdroji patří k nejoblíbenějším lázeňskými městům v ČR již více než 200 let. Pro zaměstnance UP nabízejí rekondiční pobyty se slevou až 20 %. Pobyt si můžete objednat prostředictvím e-mailu reservation.cz@cz.ensanahotels.com nebo vsmutna@cz.ensanahotels.com.

Lion Sport s.r.o.

Síť obchodů se sportovním oblečením Lion Sport nabízí všem zaměstnancům UP, kteří se při nákupu v kamenných prodejnách prokáží zaměstnaneckou kartou, slevu 30 % z platných maloobchodních cen na zboží zakoupené v síti prodejen partnera. Tato sleva se vztahuje také na zboží označené jako „novinka“ a na zboží, na které je již v průběhu sezóny poskytována plošná akční sleva. Slevy se nesčítají, vždy však máte nárok na slevu minimálně 30 % (např. u zboží zlevněného o 20 % vám bude sleva po přihlášení automaticky navýšena na 30 % atp.).
Slevu lze uplatnit i při nákupu v e-shopu po zadání slevového kódu.

Moravská filharmonie Olomouc

Moravská filharmonie Olomouc poskytuje všem zaměstnancům a absolventům UP slevy na všechny koncerty a abonentní cykly ve výši až 20 % ze základní ceny vstupenky. Podívejte se na kompletní program 75. koncertní sezony (2020/2021) s cenami. Slevu lze uplatnit po předložení zaměstnanecké nebo absolventské karty UP.

Náš Slunovrat

Institut zdravotně-sociálních služeb, z.ú. – služba Náš Slunovrat pomáhá seniorům, osamělým, osobám se sníženou soběstačností, i chronicky nemocným žít bez obav ve svém přirozeném domácím prostředí. Služba dává dětem a vnoučatům jistotu, že jsou jejich prarodiče v bezpečí. Jádrem služby Náš Slunovrat je nepřetržitě fungující operační středisko, kde pracují vyškolení operátoři připraveni klientům kdykoli účinně pomoci. Služba je dostupná 24 hodin denně, 365 dnů v roce. Partner nabízí pro zaměstnance UP 15% slevu na balíčky Comfort a Premium. Více o programu a slevový kód naleznete v přiloženém letáku.

NejPřipojení.cz

Společnost NejPřipojení.cz nabízí zaměstnancům UP digitální televize kdekoli se slevou až 25 %. Přehled balíčků naleznete zde. Pro uplatnění slevy při online objednávce zadejte PROMO kód. Na pobočce společnosti se k uplatnění slevy předložte zaměstnaneckou kartou.

OBI

Zaměstnanci UP mají 10 % slevu na nákup v OBI v Olomouci na Horním Lánu (netýká se akčního zboží) a zboží ve výprodeji, stačí u pokladny při platbě přeložit  průkaz zaměstnance.

OMEGA centrum sportu a zdraví

Zaměstnanci univerzity mají možnost zvýhodněných cen u těchto programů a služeb - roční členství v OmegaKlubu za 6.490 Kč (sleva 1.200 Kč oproti standardní ceně), program Milon circle na 1 měsíc zdarma, na 3 měsíce anebo rok se slevou 18 % z nečlenské ceny. Zvýhodněný je i vstup do diagnostického programu, kde sleva po předložení kartičky zaměstnance UP činí 10 %.

Otosport

Jezdíte rádi na kole? Zaměstnanci UP mohou po předložení zaměstnanecké karty využít slevu 5 % na všechno zboží nabízené ve sportovním obchodu zaměřeném na cyklistiku všeho druhu. Prodejna se nachází v prostorách Sportovní haly UP. Více info na www.otosport.cz.

Philips Česká republika s.r.o

Společnost Philips nabízí pro zaměstnance UP slevu 25 % na nákup produktů z kategorií Osobní péče, Výrobky pro domácnost Péče o matku a dítě v online obchodě společnosti. Pro uplatnění slevy použíjte voucher.  

Premiere Cinemas

Každý zaměstnanec má slevu 40 Kč slevu ze základního vstupného, v případě 2D filmu tedy zaplatí 139 Kč oproti běžným 179 Kč a u 3D filmu 169 Kč oproti běžným 209 Kč. V rámci transakce mohou zaměstnanci nakoupit po prokázání se zaměstnaneckou kartičkou libovolné množství vstupenek. Možnost zakoupení zvýhodněné vstupenky není nijak časově omezena. Při platbě vstupenek je možné uplatnit stravenky a poukázky od firem Sodexo, Edenred i Chéque Déjeuner na pokladnách multikina. Více na olomouc.premierecinemas.cz

Raiffeisenbank

Raiffeisenbank a.s. nabízí balíček výhodných bankovních služeb pro zaměstnance UP. Založte si Chytrý účet s vedením zdarma. Za symbolických 19 Kč měsíčně získáte Aktivní účet s neomezenými výběry hotovosti z bankomatů všech bank po celém světě. Od 1. 9. 2020 až do odvolání můžete půl roku spořit výhodně s úrokovou sazbou 3 % P.A. Více o nabídce naleznete v informačním letáku, nebo na pobočkách banky.

Tempish Sport

Zaměstnanci mají po předložení zaměstnanecké karty slevu ve výši 33% na celý sortiment v kamenné prodejně v Šantovce. Při nákupu v e-shopu také se slevou 33% je třeba zadat unikátní kód vygenerovaný pro UP.

T-Mobile

Zaměstnanci UP mohou od 1. 1. 2021 využít zvýhodněné hlasové a datové tarify v rámci programu T-Mobile Benefit. Vyberte si jeden z nabízených tarifů z aktuální nabídky. Navštivte kteroukoli pobočku T-Mobile, webové stránky operátora nebo sjednávejte telefonicky přes zákaznické centrum T-Mobile na telefonním čísle 800 737 373.

Pro identifikaci je vždy potřeba uvést číslo T-Mobile programu (pro vstup do webového portálu operátora, použijte také heslo pro přihlášení).

Upozorňujeme, že tarif si zjednává zaměstnanec u operátora na svoje jméno (příp. rodné číslo) a to i v případě, že ho zřizuje pro rodinného příslušníka. Využívaní tohoto benefitu se váže na dobu trvání pracovního poměru na UP. Benefit je určen jenom zaměstnancům v pracovním poměru a zaměstnancům zaměstnaným na DPČ v rozsahu 16 a více hodin týdně. Po jeho ukončení je zaměstnanec povinný si s operátorem zjednat nové podmínky využívaní služeb.

V případě nejasností a dalších otázek se můžete obracet přímo na Oddělení řízení lidských zdrojů RUP přes e-mail benefity@upol.cz nebo na společnost Cellbest info@cellbest.biz.

Původní nabídka tarifů platná do 31. 12. 2020.

2Seasons Ski & bike

Už máte novou výbavu na kolo nebo na lyže? Využijte slevy v nově otevřené prodejně 2Seasons ski & bike v Hodolanech, jejímž hlavním zaměřením je prodej a servis lyží, jízdních kol a vybavení pro lyžování a cyklistiku. Po předložení zaměstnanecké karty UP máte nárok na slevu 7% na zboží a servis a slevu 2% na akční nebo zlevněné zboží a služby, akční běžkové sety Sporten. Více informací o prodejně na webu www.kola-lyze-olomouc.cz.

Informace pro externí partnery

Jste firma či obchodní společnost a máte zájem o spolupráci s Univerzitou Palackého v Olomouci při poskytování slev či jiných zvýhodněných služeb pro zaměstnance (popř. absolventy) univerzity? Potom, prosím, vyplňte nabídkový formulář a zašlete nám jej na adresu benefity@upol.cz. Oddělení řízení lidských zdrojů RUP vás bude následně kontaktovat.