Slevy univerzitních zařízení pro zaměstnance UP

Tuesday 6 October 2020, 17:12 – Text: dsh

V rámci agendy péče o zaměstnance UP bychom vás rádi upozornili na aktuální slevy a výhody, především od našich univerzitních subjektů. Připravili jsme pro vás přehled těch nejzajímavějších:

Akademik sport centrum Prodej sportovních programů; 15% sleva na roční permanentku do posilovny; nabídka speciálních sportovních aktivit (např. tenis, lukostřelba). Možnost platby volnočasovými poukázkami Sodexo, Unišek a Edenred.
Aplikační centrum BALUO 24% sleva na roční členství. Možnost platby volnočasovými poukázkami Sodexo a Edenred.
Britské centrum KUP Roční členství bez poplatku; 5% sleva z poplatku za přípravný kurz angličtiny; 30% sleva z poplatku za pretest. Fond knihovny BC KUP nabízí také bohatý výběr dětských knih a filmů v angličtině.
Jazyková škola UPlift 10% sleva z kurzovného na všechny skupinové kurzy.  V nabídce i kurzy akademické angličtiny a kurzy AJ pro děti a dospívající.
Pevnost poznání 20% sleva na vstupné. Možnost platby pomocí Unišek+.
Vydavatelství UP a prodejna odborné literatury 10% sleva na zakoupené publikace vlastní produkce i od jiných vydavatelů a nakladatelů. Možnost platby volnočasovými poukázkami Sodexo v Skriptárně.

Dále je nově v nabídce externích partnerů společnost NejPřipojení.cz, která nabízí zaměstnancům UP digitální televizi se slevou až 25 %. Více informací o nabídce a způsobu uplatnění slevy zde.

Back