Výběrové řízení UP: český ředitel/ředitelka Konfuciova Institutu

Pondělí 18. prosinec 2017, 14:57 – Text: DA

Rektor Univerzity Palackého v Olomouci vypisuje výběrové řízení na obsazení pracovní pozice český ředitel/ředitelka Konfuciova Institutu.

Náplň práce:

• vedení Konfuciova Institutu v úzké spolupráci s čínským ředitelem
  • spolupráce s  dalšími univerzitními součástmi
  • tvorba a realizace činnosti Konfuciova Institutu v souladu se strategickými cíli UP a cíli Hanbanu

Požadujeme:

Předpoklady:

• VŠ vzdělání magisterského stupně
  • výborná znalost českého nebo slovenského jazyka
  • aktivní znalost anglického jazyka na pokročilé úrovni
  • aktivní znalost čínského jazyka (Mandarínské čínštiny) výhodou
  • orientace v historii a kultuře Číny
  • znalost VŠ prostředí výhodou
  • komunikační dovednosti

Technické dovednosti:

• znalost práce na PC (standardy MS Office)

Další dovednosti:

• praktická zkušenost s vedením menšího pracovního kolektivu (schopnost řídit, vést a rozvíjet/motivovat pracovní kolektiv)
  • excelentní vystupování, komunikační a organizační dovednosti
  • otevřenost, aktivní přístup, asertivita, systematičnost a koncepční myšlení
  • schopnost řešit krizové situace a účinně jim předcházet
  • vysoká motivace k práci, odolnost vůči stresu

Nabízíme:

• zajímavou koncepční práci
  • mzdové ohodnocení odpovídající odborným zkušenostem a pracovním výsledkům
  • příležitost podílet se na rozvoji  česko – čínských vztahů nejen ve vysokoškolském prostředí
  • systém zaměstnaneckých benefitů

Předpokládaný nástup: po dohodě

Písemné nabídky se strukturovaným životopisem v českém a anglickém jazyce a stručnou koncepční představou o formování, možnostech rozvoje a náplni činnosti Institutu (rozsah A4) zasílejte do 31. 1. 2018 na adresu: Rektorát Univerzity Palackého v Olomouci, personální oddělení, Křížkovského 8, 771 47 Olomouc. Obálku označte "Výběrové řízení – ředitel Konfuciova Institutu".