Výběrové řízení FF UP: ředitel/ředitelka jazykové školy Filozofické fakulty UP UPLIFT

středa 8. listopad 2017, 9:40 – Text: DA

Děkan Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci vypisuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa: ředitelka/ředitel jazykové školy Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci UPLIFT

Pracovní náplň:

• rozvoj a řízení fakultní jazykové školy
  • zodpovědnost za financování pracoviště
  • personální zajištění pracoviště – kvalitní lektorský tým
  • získávání zakázek, příp. grantů
  • nastavení dlouhodobé koncepce a její následná realizace
  • spolupráce v rámci Centra jazykového vzdělávání FF UP

Požadavky:

• VŠ vzdělání (min. Mgr.)
  • manažerské dovednosti a zkušenosti, včetně vedení týmu
  • pedagogická praxe výuky cizích jazyků min. 3 roky (dva cizí jazyky výhodou)
  • znalosti metodologie výuky
  • výborné organizační a pedagogické schopnosti
  • cílevědomost, samostatný přístup, orientace na výsledek
  • občanská a morální bezúhonnost
  • zvládání stresových situací

Termín nástupu: 1. února 2018

Přihlášky do výběrového řízení doložené strukturovaným profesním životopisem; písemným návrhem koncepce výuky cizích jazyků na Jazykové škole UPLIFT v dlouhodobém i krátkodobém horizontu s důrazem na údaje o financování pracoviště; pedagogické činnosti a personálním zajištění; referencemi a výpisem z rejstříku trestů přijímá personální oddělení Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci, Křížkovského 10, 771 80 Olomouc nebo  e-mail: personalni.ff@upol.cz, a to nejpozději do 20. listopadu 2017.