Stáž - Učitel/ka v České škole v Calgary, Kanada 2024/2025

Ilustrační foto: andre furtado, pexels.com
Úterý 14. listopad 2023, 11:53 – Text: -ap-

Česká škola v Calgary, Kanada hledá pro školní rok 2024/2025 2 stážisty na pozice Učitel/ka pro žáky základní školy.

Délka trvání stáže: 12 měsíců

Náplň práce:

• Výuka žáků na naší škole
  • Příprava na vyučovací hodiny
  • Příprava výukových materiálů a pomůcek
  • Observace ostatních učitelů, předávání rad a zkušeností
  • Aktivní účast na výborových schůzích a schůzích českých škol v Kanadě
  • Pomoc s prací v české knihovně
  • Pomoc s administrativou školy

Česká škola v Calgary pomůže novým členům v týmu s hledáním ubytování v Calgary – možnost bydlení u rodičů žáků České školy v Calgary, dopravou z letiště, pomocí a podporou po celou dobu pobytu.

Nutnost zařídit si na celou dobu pobytu pracovní víza. Zájemci si mohou zažádat o tzv. Working Holiday víza, která jsou platná na jeden rok a umožňují stážistům vykonávat i jiné druhy prací. Vážní uchazeči by tato víza měli mít již zařízena či být v procesu jejich vyřizování. Vízovou žádost si mohou studenti zařídit sami, či za pomoci české agentury. Částečně může pomoci i Česká škola v Calgary.

V případě zájmu se můžete obrátit na e-mailovou adresu admin@calgaryczechschool.ca.

Vybraný uchazeč si může zažádat o finanční podporu odpovídající čtyřměsíčnímu stipendiu, tj. 2 800 EUR a také o jednorázový příspěvek na cestovné ve výši 820 EUR. V případě zájmu se prosím obraťte na Mgr. Marii Rakovou na adrese marie.rakova@upol.cz.