Modul vzdělávacích aktivit pro Ph.D. studenty, akademické a VaV pracovníky UP

Středa 27. říjen 2021, 10:12

Projektový servis UP zve všechny zájemce na druhý běh modulu vzdělávacích aktivit pro Ph.D. studenty, akademické a VaV pracovníky UP. Modul obsahuje ucelený systém vzdělávání složený ze šesti tematických seminářů. Dozvíte se něco o etice ve vědecké práci, o přípravě a řízení vědecko-výzkumných projektů či práci s databázemi a problematice open access.
Účastníci budou proškoleni v  průřezových dovednostech potřebných k práci ve vědě a výzkumu včetně soft skills. Více informací a přihlašovací formulář najdete na stránkách PS UP.