Letní škola v oboru přírodních věd, Finsko

Ilustrační foto: pixabay, pexels.com
Úterý 12. březen 2024, 10:03 – Text: -ap-

Letní škola Jyväskylä, pořádaná University of Jyväskylä, nabízí vysoce kvalitní kurzy pro pokročilé magisterské studenty, doktorandy a post-doktorandy v různých oblastech přírodních věd, matematiky a informačních technologií. Všechny kurzy jsou vyučovány v angličtině významnými výzkumníky z různých částí světa.

Většina nabízených kurzů spadá do následujících tří témat:

• Self-assembly in Biological and Molecular Materials
  • Circular Economy & Sustainability
  • Data Optimisation

Kurzy jsou nabízeny v následujících předmětech: biologické a environmentální vědy, chemie, kognitivní věda, počítačové vědy, kybernetická bezpečnost, inverzní problémy, matematika, nanověda, fyzika.

Forma výuky bude převážně fyzická, ale některé budou probíhat i v hybridním režimu. Studijní režim každého kurzu je vyznačen v popisu kurzu.

Poplatky

• Účast na všech kurzech letní školy je bezplatná.
  • Účastníci jsou odpovědní za vlastní náklady spojené se stravováním, ubytováním, dopravou apod.

Zájemci mohou své přihlášky podávat do 30. dubna 2024.

Více informací jsou k dispozici na webových stránkách.

Další zajímavé nabídky letních škol v Evropě si můžete prohlédnout na zde.