Poznejte výhody mezinárodní online spolupráce

Monday 4 October 2021, 14:14

Přineste svým studentům mezinárodní zkušenosti, i když třeba sami během studia do zahraničí nevyjedou. V kurzech COIL (Collaborative Online International Learning) se naučíte, jak vytvořit se zahraničním kolegou společné výukové kurzy pro své studenty. Při COIL dva vyučující (český a zahraniční) a jejich studenti spolupracují na týmových aktivitách přes nejrůznější online platformy. Všichni tak dostanou možnost, aby bez překračování hranic získali ve virtuální mezinárodní třídě nové dovednosti – pedagogické i studijní, jazykové i interkulturní. Účastníci COIL Academy získají didaktické tipy, jak společnou online výuku založit a vést, jak spolupracovat s kolegy a jakými prostředky maximálně podpořit i spolupráci studentů.

To vše se můžete naučit zdarma s nizozemskými experty na COIL (a český mluvícími lektory a jejich následnou podporou) během šesti online lekcí, které proběhnou vybrané úterky od 16 hodin.

Kurz zajišťují významní zahraniční experti na COIL z The Hague University of Applied Science (THUAS). Absolventi získají certifikát celoživotního vzdělávání THUAS, který je důkazem kvality mezinárodní spolupráce.

Podrobnosti najdete na stránkách Institutu pro excelenci v internacionalizaci. První setkání proběhne už v úterý 12. října (bez nutnosti se registrovat na celý kurz). Stačí se připojit na Zoom: cesnet.zoom.us/j/91976613329.

Back