Stipendia na kurzy italského jazyka a kultury na Scuola Dante, Recanati, Itálie.

Ilustrační foto: Kaufdex, pixabay.com
Čtvrtek 18. leden 2024, 10:02 – Text: -ap-

Scuola di Italiano Dante Alighieri přichází s nabídkou stipendií platných pro zápis do kurzů italského jazyka a kultury, včetně ubytování a prohlídek.

Tato stipendia nabízejí 48% slevu na jak na čtyřtýdenní (1148 € po slevě), tak dvoutýdenní kurz (998 € po slevě).

Cena 1 148 € za čtyřtýdenní kurz zahrnuje:

• intenzivní jazykový kurz v délce 100 hodin – 4 týdny (80 hodin italského jazyka + 20 hodin italské kultury)
  • ubytování ve společném dvoulůžkovém pokoji ve společném apartmánu v blízkosti školy
  • 8 prohlídek s průvodcem (v regionu Marche a také v dalších italských městech jako Řím, Florencie, Bologna, Assisi)
  • volnočasové aktivity a společenské večery se školou
  • zápisné
  • závěrečnou zkoušku a potvrzení o účasti

Účastníci budou mít také možnost rezervovat si autobusový transfer z římského letiště Fiumicino nebo z centra Říma za zvýhodněnou cenu. Soukromá doprava z letiště Ancona.

Více informací o kurzech včetně přihlášek naleznete v přílohách níže.

Dvoutýdenní kurz

Čtyřtýdenní kurz