V novém roce se zaměstnaneckou kartou na nákupy se slevou

Středa 12. leden 2022, 10:09

V rámci agendy péče o zaměstnance UP bychom vás rádi informovali o aktuálních slevách a výhodách ze strany univerzitních zařízení a externích partnerů, se kterými má univerzita uzavřenou spolupráci.

Akademik sport centrum

35% sleva na sportovní lekci (od 50 Kč za lekci), slevy do fitness, do sauny a na lukostřelnici. Sleva na sportovní kurzy – vodácké, lyžařské, horolezecké aj.

Možnost platby volnočasovými poukázkami Sodexo (včetně Multi/Flexi Pass Card), Unišek a Edenred (včetně Edenred Card).

Aplikační centrum BALUO

24% sleva na roční členství.

Možnost platby volnočasovými poukázkami Sodexo a Edenred.

Britské centrum KUP

Roční členství bez poplatku; 5% sleva z poplatku za přípravný kurz angličtiny; 30% z poplatku za pretest.

Možnost půjčování dětských knih, časopisů a filmů v angličtině pro děti zaměstnanců UP zdarma.

Jazyková škola UPlift

10% sleva z kurzovného na všechny skupinové kurzy.

Klienti UPliftu mají dále 15% slevu v Oxford Bookshop.

Pevnost poznání

20% sleva na vstupné.

Možnost platby pomocí Unišek+.

UPoint

Slevy na nákupy v kamenném obchodě ve výši 10 %.

Možnost nakupovat na vnitrofakturu za zvýhodněné ceny.

Vydavatelství UP a prodejna odborné literatury

10% sleva na zakoupené publikace vlastní produkce i od jiných vydavatelů a nakladatelů.

Možnost platby volnočasovými poukázkami Sodexo ve Skriptárně.

Nezapomeňte ani na slevy od externích partnerů univerzity.

Balance koučink

Blanka Orságová, osobní a životní koučka, poskytne 15% slevu na jednorázový koučink i na již cenově zvýhodněné balíčky. Více o benefitu zde.

Intellego – vzdělávací agentura

Vzdělávací agentura Intellego poskytne všem zaměstnancům UP slevu ve výši 15 % na veškeré vzdělávací programy z nabídky agentury. Jak získat slevu, se dočtete zde.

Knihkupectví ANAG

Sleva na nákup odborné literatury v knihkupectví ANAG až do výše 20 %.

Léčebné lázně Mariánské Lázně, a. s.

Lázně nabízejí v této sezóně pro zaměstnance UP rekondiční pobyty a rodinné dovolenky se slevou až 20 %. Více informací zde.

Moravská filharmonie Olomouc

Moravská filharmonie Olomouc poskytuje v sezóně 2021/2022 všem zaměstnancům a absolventům UP slevy na všechny koncerty a abonentní cykly ve výši až 20 % ze základní ceny vstupenky. Podívejte se na kompletní program 76. koncertní sezony MFO. Možnost platby volnočasovými poukázkami a kartami Sodexo.

Phillips

Sleva 25 % na nákup produktů z kategorií osobní péče, výrobky pro domácnost a péče o matku a dítě v online obchodě společnosti. Pro uplatnění slevy použijte voucher.

Raiffeisenbank

Banka nabízí Chytrý účet s vedením zdarma a Aktivní účet za symbolických 19 Kč měsíčně s neomezenými výběry hotovosti z bankomatů všech bank po celém světě. Více o zvýhodněných službách pro zaměstnance UP zde.

Náš Slunovrat – Institut zdravotně-sociálních služeb, z. ú.

Partner nabízí pro zaměstnance UP balíček Standard na zkoušku po dobu 6 měsíců zdarma nebo slevu 15 % na balíčky Comfort a Premium.

Všechny výhody, poskytované univerzitními zařízeními a dalšími externími partnery, naleznete na webových stránkách univerzity v sekci Zaměstnanci – Slevy a výhody.

Bližší informace k nabízeným benefitům vám rádi podáme na e-mailu benefity@upol.cz a na telefonním čísle +420 585 631 162.

Tým Oddělení řízení lidských zdrojů RUP