Kvestor/ kvestorka

Pátek 3. září 2021, 9:00

Rektor Univerzity Palackého v Olomouci vypisuje výběrové řízení na obsazení místa Kvestor/ kvestorka.

Pracoviště: Rektorát UP
Úvazek: 1,0
Místo výkonu práce: Olomouc
Termín nástupu: 01.01.2022

Pracovní náplň

V souladu s §16 zákona č. 111/1998 SB., o vysokých školách ve znění pozdějších předpisů, řídí  hospodaření a vnitřní správu univerzity a v rozsahu stanoveném opatřením rektora jedná a vystupuje jeho jménem.

Kvalifikační požadavky

• Vysokoškolské vzdělání magisterského stupně, nejlépe ekonomického nebo právního zaměření,
  • Minimální doba praxe ve vedoucích funkcích 5 let,
  • Praxe s řízením většího počtu zaměstnanců v ekonomicko-správní oblasti,
  • Zkušenosti v oblasti investiční výstavby, řízení rozvojových programů a projektů, zadávání veřejných zakázek, z oblasti správy budov, správy majetku,
  • Organizační, manažerské, prezentační, komunikační a vyjednávací schopnosti na vysoké úrovni,
  • Analytické myšlení,
  • Schopnost orientace v právních předpisech a zákonu o vysokých školách,
  • Schopnost systémové koordinace a samostatného tvůrčího řešení problémů,
  • Znalost angličtiny slovem i písmem na úrovni B2 Evropského referenčního rámce pro jazyky, znalost dalšího jazyka výhodou,
  • Velmi dobrá uživatelské znalost MS Office,
  • Zkušenost ekonomických informačních systémů výhodou,
  • Zkušenosti s vysokoškolským prostředím výhodou,
  • Zkušenosti s vytvářením rozpočtu VŠ,
  • Schopnost samostatného tvůrčího řešení složitých ekonomických a správních problémů,
  • Kreativitu, proaktivní přístup, inovativnost, flexibilitu, odolnost vůči stresu, samostatnost, systematičnost, spolehlivost,
  • Předpoklady pro výkon funkce podle zákona č. 451/1991 Sb.,
  • Občanskou a morální bezúhonnost.

Co nabízíme

• Zázemí stabilní instituce a zaměstnanecké benefity,
  • Příjemný kolektiv, dobré pracovní prostředí v centru Olomouce,
  • Motivující pracovní podmínky,
  • Příležitost k seberealizaci a osobnímu růstu.

Dokumenty k výběrovému řízení

Strukturovaný profesní životopis v českém jazyce

Sken dokladu o dosaženém vzdělání

Motivační dopis

Výpis z rejstříku trestů

Čestné prohlášení ve smyslu zákona č. 451/1991 Sb.

Stručná koncepční představa o metodice řízení hospodaření a vnitřní správě vysoké školy (v rozsahu max. 3 A4 strany)

Požadované dokumenty v elektronické formě uchazeč vkládá do přihlašovacího formuláře

Kysučanová Milena, Mgr., milena.kysucanova@upol.cz, +420585631148

Chci odpovědět na nabídku

Uzávěrka přihlášek do výběrového řízení je 03.10.2021.

Poznámka

Přihlášku k výběrovému řízení je možné zaslat také elektronicky na email: milena.kysucanova@upol.cz, popř. doručit poštou na adresu:

Mgr. Milena Kysučanová,
Rektorát Univerzity Palackého v Olomouci
Křížkovského 8, 779 00 Olomouc

Obálku označte: Výběrové řízení - kvestor/ka

Vyhlašovatel si vyhrazuje právo pracovní místo ve výjimečném případě bez udání důvodu neobsadit nebo zrušit výběrové řízení.