Napsali o nás

"Jeden z nejlepších kurzů, kterých jsem se přes CŽV zúčastnila. Velké poděkování lektorovi a obdiv jeho celé prezentaci a schopnosti vtáhnout do tématu - bylo to skvělé!" (Speak Up! English presentation skills)

„Děkuji za nabídku kurzů, cením si možnosti se něco nového naučit, je to osvěžující a motivující.“ (Efektivní komunikace vyučujícího – lektorské kompetence)

„Kurz byl profesionálně veden, interaktivně a poutavě. Během kurzu jsem se dozvěděl spoustu nejen obecných, ale i velmi konkrétních komentářů a rad.“ (Podávání a přijímání kritiky v procesu výuky)

„Seminář s paní Krobotovou se mi hodně líbil. Paní docentka je velice milá, přátelská a sečtělá. Zabývá se profesně tématy, která jsou mi blízká. Ráda se budu účastnit jejich dalších seminářů.“ (Kultura mluveného projevu se zaměřením na pedagogickou komunikaci)

„Kurz byl opravdu dobrý. Skupina byla malá, bylo možné se ptát. Paní lektorka reagovala na naše podněty.“ (Moodle pro začátečníky)

„Paní lektorka byla naprosto skvělá a ráda bych se zúčastnila dalších jejích přednášek. Moc mi její přednášky pomáhají.“ (Bio-psycho-socio-spirituální přístup k člověku jako prevence syndromu vyhoření u akademických pracovníků)

"Paní docentka měla velmi srozumitelný, vtipný a tím odborně-příjemný seminář." (Písemný projev se zaměřením na pedagogickou komunikaci)

"Velmi příjemná přednáška a lektorka...Děkuji!" (První pomoc ve výuce i mimo ni)

"Tento seminář byl super, velmi zajímavý, lektorům palec nahoru! :)" (Metody a aktivity pro inovaci výuky)

"Děkuji za zajímavý kurz. Přínosem pro mě byla zejména část týkající se citací, zejména citačních manažerů." (Jak a kde úspěšně publikovat výsledky své odborné práce?)