Zveme vás na UP Aurora Open Day

Úterý 12. říjen 2021, 15:01

Univerzita Palackého v Olomouci pořádá 18. října od 9 do 16 hodin v přímé návaznosti na národní oslavy Erasmus Days první Aurora Open Day. Během něj dostanete příležitost seznámit se s aliancí Aurora a sdílet informace uvnitř pracovních balíčků (Work Packages) i mezi nimi. Akce bude také sloužit k nastolení spolupráce s fakultami.

Chcete se o programu Aurora dozvědět více? Co pro Univerzitu Palackého znamená být součástí Aliance evropských univerzit spolu s dalšími osmi podobně smýšlejícími univerzitami? Den otevřených dveří Aurora vám poskytne skvělou příležitost setkat se s týmem Aurory a diskutovat o tom, jak posunout mezinárodní spolupráci ve vzdělávání a výzkumu na vaší fakultě.

Akci zahájí rektor Martin Procházka, následovat bude debata s prorektory pro strategii, vzdělávání, výzkum, komunikaci, internacionalizaci a udržitelnost, která se zaměří na roli a budoucnost Univerzity Palackého v rámci evropských univerzit. 

Pokud vás zajímají mezinárodní kontakty v oblasti výzkumu, stáže, udržitelný kampus nebo jen navazování studentských kontaktů v Auroře, naši panelisté z řad aktivních studentů se postarají o to, abyste se seznámili s nejnovějšími příležitostmi.

Odpolední blok přiblíží vzdělávání a mobility a seznámí vás s nabídkou přednáškových cyklů, kurzů a studijních programů, které Aurora nabízí, a s možnostmi fyzické i virtuální mobility.

Akce bude zakončena debatou ve formátu „otázky a odpovědi“, při níž se budete moci zeptat zástupců aliance Aurora na UP na cokoliv, co vás bude zajímat.

Přijďte na Den otevřených dveří Aurory a pomozte ovlivnit budoucnost evropských univerzit!

 

Celý program naleznete zde: Den otevřených dveří UP Aurora – program

Zpět