TECHNIK/TECHNIČKA v oblasti chemie materiálů

Středa 8. červen 2022, 9:00

Ředitel Českého institutu výzkumu a pokročilých technologií (CATRIN) Univerzity Palackého v Olomouci vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pozice TECHNIK/TECHNIČKA v oblasti chemie materiálů.
Obor/specializace: Oblast chemie, fyziky, nanomateriálových věd.

Pracoviště: CATRIN
Úvazek: 1,0 nebo dle dohody
Místo výkonu práce: Olomouc
Termín nástupu: 01.08.2022

Popis pracoviště

Informace o pracovišti na webových stránkách VŠÚ CATRIN: www.catrin.com/cs/

Pracovní náplň

Specificky se jedná o materiálovou chemii se zaměřením na syntézu a/nebo aplikace grafenu, MXenu a jejich derivátů.

Popis pracovní náplně:

• technická podpora pro syntézu materiálů a testování/charakterizaci
  • úzká spolupráce se zkušenými členy týmu
  • příprava reportů a sestavování grafů na základě získaných dat

Činnost technického pracovníka je zaměřena na syntézu materiálů spojujících deriváty grafenu a MXenu pro aplikace při ukládání energie, jako jsou baterie a superkondenzátory. Zaměstnanec bude součástí zkušeného mezinárodního týmu s nejmodernějším vybavením.

Kvalifikační požadavky

• bakalářský nebo magisterský titul v jednom z následujících oborů: chemie, materiálové vědy, chemické inženýrství a příbuzné obory
  • aktivní znalost anglického jazyka na úrovni B2

Pozn. Vybraní uchazeči budou pozváni na přijímací pohovor, který proběhne v anglickém jazyce.

Co nabízíme

• motivační mzdové podmínky
  • zázemí jednoho z největších zaměstnavatelů v Olomouckém kraji
  • příležitosti k odbornému i osobnímu rozvoji
  • 30 dnů dovolené
  • příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění a řadu dalších zaměstnaneckých benefitů

Dokumenty k výběrovému řízení

Strukturovaný životopis včetně popisu aktuálního zaměření uchazeče

Požadované dokumenty v elektronické formě uchazeč vkládá do přihlašovacího formuláře

Bakandritsos Aristeidis, Ph.D., a.bakandritsos@upol.cz, +420585634950

Chci odpovědět na nabídku

Uzávěrka přihlášek do výběrového řízení je 20.07.2022.

Poznámka

Vypisovatel výběrového řízení si vyhrazuje právo prodloužit termín podání přihlášek do výběrového řízení nebo výběrové řízení zrušit bez udání důvodu, případně pracovní místo neobsadit žádným uchazečem.Univerzita Palackého v Olomouci zpracovává osobní údaje uchazeče o zaměstnání podle nařízení Evropského parlamentu a Rady EU 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů), a to jako správce osobních údajů.
Více informací na: www.upol.cz/univerzita/ochrana-osobnich-udaju