Přispějte do sbírky Ukrajinské katolické univerzity

Pondělí 11. duben 2022, 20:20

Cyrilometodějská teologická fakulta UP dlouhodobě spolupracuje s Ukrajinskou katolickou univerzitou (Український Католицький Університет). Ta přispívá k boji proti ruské agresi různými způsoby, včetně výrazné sociální a humanitární podpory ukrajinským občanům, kteří byli nuceni opustit své domovy. CMTF UP proto nyní prosí všechny, aby se připojili v tomto nerovném boji a jakýmkoliv způsobem pomohli Ukrajině: svou modlitbou nebo finanční či informační podporou. Váš příspěvek v této těžké době velmi důležitý.

Podpořit můžete činnost Ukrajinské katolické univerzity obecně, nebo přímo konkrétní účely. Mezi ně patří například humanitární pomoc pro lidi zasažené válkou nebo projekt Little stories of the Big War, v němž lidé formou krátkých videí vyprávějí o svém životě, pocitech a činech v čase války.

Příspěvek je možné poslat jednoduše pomocí platební brány nebo převodem, všechny potřebné informace jsou dostupné v angličtině na stránkách Ukrajinské katolické univerzity: supporting.ucu.edu.ua/en/donate.