Mezinárodní studentská organizace AIESEC hledá nové členy

úterý 13. únor 2018, 12:39

Už se vám někdy stalo, že po vás chtěli praxi, kterou nemáte? Zajímáte se o dění kolem sebe? Chcete si zdokonalit angličtinu a získat praxi v mezinárodním prostředí? Pokud jste alespoň na jednu z předchozích otázek odpověděli ANO, pak hledáme právě vás.

AIESEC Olomouc hledá nové členy. Máte možnost se rozvíjet nejen profesně, ale zejména osobně. Dostanete příležitost podílet se na smysluplných projektech s mezinárodní účastí, vyzkoušíte si komunikaci s firmami nebo školami, vedení pohovorů a také se můžete podílet na spoustě promo kampaní. K tomu všemu si jako bonus procvičíte angličtinu!

Přijďte se o nás dozvědět více 13. 2. v 18:00 do Coffee Library. Pokud chcete ochutnat zahraniční kuchyni, stavte se za námi 14. 2. od 17:30 do UPointu. A kdybyste tento týden v Olomouci náhodou nebyli, určitě nepromeškejte 19. 2. přednášku s názvem Konec prokrastinace, která vám pomůže nejen v novém semestru, ale i během příštího zkouškového období. Jestli vás nic z toho nezaujalo, pak vězte, že 21. 2. od 18:00 v Café 87 nám přijde Petra z Nestlé povědět, jak získat práci svých snů.

Uzávěrka přihlášek je 25. února, tak nezahoďte svoji příležitost. Podat přihlášku můžete zde.

Více informací hledejte na našich facebookových stránkách, na našem webu nebo pište na e-mailovou adresu adam.jiricek@aiesec.cz.

 

Úspěšný začátek nového semestru přeje
Adam Jiříček | Koordinátor odchozích stáží a marketingu