Metodik/ metodička Oddělení veřejných zakázek Univerzity Palackého v Olomouci

Čtvrtek 9. červen 2022, 9:00

Rektor Univerzity Palackého v Olomouci vypisuje výběrové řízení na obsazení místa Metodik/ metodička Oddělení veřejných zakázek Univerzity Palackého v Olomouci .

Pracoviště: Oddělení veřejných zakázek
Úvazek: 1,0
Místo výkonu práce: Olomouc
Termín nástupu: Po dohodě

Pracovní náplň

• administruje zadávací a výběrová řízení zadávaná Univerzitou Palackého v Olomouci,
  • vytváří zadávací podmínky včetně obchodních podmínek,
  • zajišťuje soulad procesního postupu realizovaných zadávacích řízení se zákonem o zadávání veřejných zakázek a metodikou UP,
  • zajišťuje metodickou podporu zadávání veřejných zakázek na Univerzitě Palackého v Olomouci.

Kvalifikační požadavky

• vysokoškolské vzdělání,
  • komunikační a vyjednávací schopnosti,
  • velmi dobré uživatelské znalosti MS Office,
  • proaktivní přístup, flexibilita, odolnost vůči stresu, samostatnost, systematičnost, spolehlivost,
  • občanská a morální bezúhonnost.

Výhodou:

• právní vzdělání,
  • zkušenosti v oblasti veřejných zakázek.

Co nabízíme

• zázemí stabilní instituce a zaměstnanecké benefity,
  • příjemný kolektiv, dobré pracovní prostředí,
  • motivující pracovní podmínky,
  • příležitost k seberealizaci a osobnímu růstu.

Dokumenty k výběrovému řízení

Strukturovaný profesní životopis v českém jazyce

Sken dokladu o dosaženém vzdělání

Výpis z rejstříku trestů

Požadované dokumenty v elektronické formě uchazeč vkládá do přihlašovacího formuláře

Vopálková Petra, Mgr., petra.vopalkova@upol.cz, +420585631118

Chci odpovědět na nabídku

Uzávěrka přihlášek do výběrového řízení je 08.07.2022.

Poznámka

Vyhlašovatel si vyhrazuje právo pracovní místo ve výjimečném případě bez udání důvodu neobsadit nebo zrušit výběrové řízení.