Generální ředitel Regionálního centra pokročilých technologií a materiálů

Pondělí 29. červenec 2019, 16:23

Děkan Přírodovědecké fakulty Univerzity Palackého v Olomouci vypisuje výběrové řízení, hledá vhodné kandidáty a kandidátky na obsazení vedoucí pozice

Generální ředitel Regionálního centra pokročilých technologií a materiálů

Pracoviště: Regionální centrum pokročilých technologií a materiálů (Informace o pracovišti a jeho činnosti)
Počet pozic: 1
Úvazek: 1,0
Předpokládaný nástup: 1. 10. 2019 (příp. pozdější nástup dohodou)
Délka funkčního období: 3 roky

Požadavky:

• VŠ vzdělání v oblasti nanomateriálová chemie nebo fyzika, fyzikální chemie nebo oborech příbuzných;
  • Odborné působení v oboru v délce minimálně 7 let;
  • Významná publikační a vědecká činnost v oboru;
  • Řešitel výzkumných projektů;
  • Zkušenosti s vedením větších multidisciplinárních týmů, vynikající manažerské schopnosti;
  • Zkušenosti ze spolupráce s partnery z komerční sféry;
  • Mezinárodní zkušenosti;
  • Předpoklady pro aktivní rozvoj pracoviště;
  • Plynulá komunikace v anglickém jazyce slovem i písmem.

Další požadavky na uchazeče:

Vyhlašovatel si vyhrazuje právo pozici ve výjimečném případě bez udání důvodu neobsadit nebo zrušit výběrové řízení.

Přihlášku do výběrového řízení zasílejte na e-mailovou adresu dagmar.petrzelova@upol.cz. K přihlášce prosím dodejte tyto dokumenty:

• Strukturovaný životopis;
    • Scan dokladů o dosaženém vzdělání;
    • Seznam významné publikační činnosti;
    • Seznam projektů, ve kterých byl/je uchazeč hlavním řešitelem;
    • Koncepce pracoviště.

Uzávěrka přihlášek je stanovena na 2. 9. 2019 do 14:00 hodin.