Zúčastněte se online předávání cen za projekty v oblasti sociálních výzev

Zdroj: Pixabay
Čtvrtek 16. listopad 2023, 14:37 – Text: (red)

Zúčastněte se slavnostního online ceremoniálu s předáváním cen za projekty, postavené na platformě SEISMIC. Podpořte zapojené studenty z univerzit v síti Aurora, kteří vyvíjejí podnikatelská řešení sociálních, environmentálních a ekonomických výzev, a seznamte se s jejich projekty. Ceremoniál proběhne 29. listopadu 2023 v 16:00 na MS Teams.

Buďte při tom, když budou odhaleny tři nejlepší projekty, a nechte se inspirovat tím, jak studenti řeší společenské výzvy. Od posledního slavnostního vyhlášení bylo vytvořeno více než 90 projektů, do nichž se zapojilo 265 lidí z celého světa. Jsou mezi nimi studenti Aurory, kteří navštěvují kurzy SEISMIC na Islandské univerzitě, Università degli Studi di Napoli Federico II a Copenhagen Business School a snaží se o smysluplnou změnu v naší společnosti. Projekty pocházejí například z Nizozemska, Německa, Španělska, Dánska, Indie, Peru, Maroka, Nigérie, Brazílie, Filipín a Spojených arabských emirátů.

Letos představíme projekty, které se zabývají širokou škálou sociálních problémů, jako je uhlíková stopa, rychlá móda, osamělost, bezdomovectví, snižování populace včel, mikroplasty v oceánech, znevýhodněná mládež, biodiverzita, uprchlictví z Ukrajiny, vysoké nájemné, nakládání s odpady, skladování energie, duševní zdraví, genderová nerovnost, digitální propast a další.

Cílem platformy SEISMIC je pomoci studentům a začínajícím podnikatelům identifikovat výzvy, vyvinout řešení a poskytnout podporu těm, kteří jsou připraveni své nápady realizovat, vytvářením živé komunity, nabídkou hloubkového mentoringu a poskytováním zajímavých příležitostí prostřednictvím soutěží o nejlepší sociální podnikatelský model.