Nabídka bezplatných kurzů Centra podpory studentů se specifickými potřebami UP

Ilustrační foto: maxpixel.net
pondělí 17. září 2018, 12:22 – Text: Monika Smolíková

Vážené kolegyně, vážení kolegové, rádi bychom vás informovali, že Centrum podpory studentů se specifickými potřebami UP  vypsalo nabídku nepovinných profesních kurzů, které jsou realizované v rámci vzdělávacího modulu Další vzdělávání pracovníků UP a jsou pro zaměstnance zcela zdarma.

Seznam kurzů, ve kterých jsou ještě volná místa, naleznete i s odkazy níže (po rozkliknutí odkazu se vám objeví anotace kurzu). Po přihlášení na jednotlivé kurzy prosím vyčkejte na potvrzovací e-mail o zařazení do kurzu. Kapacita jednotlivých kurzů je limitována lektory jednotlivých kurzů.

• Adaptace textů a studijních materiálů pro studenty se zrakovým postižením | anotace
  • Kurz komunikace se studenty se sluchovým postižením | anotace
  • Student se zrakovým postižením | anotace
  • Student se specifickými poruchami učení | anotace
  • Student se sluchovým postižením | anotace
  • Student s psychickým onemocněním | anotace
  • Student s poruchou autistického spektra | anotace
  • Student s omezením hybnosti | anotace
  • Student s narušenou komunikační schopností | anotace
  • Představení Centra podpory studentů se specifickými potřebami a jeho služeb | anotace

Těšíme se na vás!

Případné dotazy prosím na e-mail monika.smolikova@upol.cz.

S pozdravem a přáním hezkého dne

Mgr. Monika Smolíková | koordinátor služeb Centra podpory studentů se specifickými potřebami UP