Vážené kolegyně, vážení kolegové,

uplynulé dva týdny přinesly hned několik novinek a potěšujících informací. Velkou pozornost akademické obce, médií i široké veřejnosti si vysloužily především dvě věci:

Univerzita také zabodovala v marketingové soutěži Fénix po boku značek, jako jsou Škoda Auto, ČEZ, ČSOB či Nestlé. Odbornou porotu oslovily především naše mobilní aplikace pro studenty, ale zaujal ji také Žurnál, PR verze výroční zprávy, kalendáře či historická fotosérie.

Zajímavé zprávy přišly také z oblasti vědy a výzkumu. Žurnalisté z FF provedli rozsáhlý průzkum o tom, jak lidé vnímali zpravodajství o pandemii covid-19. A přírodovědci oznámili objev nového druhu hvězdnatky, kterou nalezli během své výpravy na Borneo.

Níže naleznete ještě soutěž o lístky na Letní Floru, pozvánku na zajímavý festival i připomenutí užitečných bezplatných síťových služeb pro zaměstnance UP.

  Vyhrajte 2 lístky na Letní Floru 2020
  Naše univerzita dlouhodobě spolupracuje s Florou Olomouc na tradičních květinových výstávách. I proto vám můžeme na blížící se Letní Floru nabídnout 8×2 vstupenky zdarma. Stačí, když na e-mail komunikace@upol.cz napíšete odpověď na otázku, kdo je architektkou hlavní expozice letošní letní výstavy. Ze správných odpovědí, které dojdou do 13. 8. do 15:30, vylosujeme osm šťastlivců a následně jim vstupenky zprostředkujeme.

  Služby CESNET pro zaměstnance UP
  Potřebujete bezpečně uložit vaše data? Rychle sdílet vaše soubory s kolegy a známými? Nebo snad chcete uspořádat online meeting, seminář nebo provést náročný výpočet, který si vyžaduje velké procesní kapacity? Nezapomínejte, že ke všemu výše zmíněnému můžete jakožto zaměstnanci UP využívat zdarma služby CESNETu. Přihlašujete se jako do Portálu UP. Podrobnější informace naleznete na webu.

  Festival St-Art podpoří mladé vycházející umělce
  UP se prostřednictvím iniciativy Zaparkuj znovu zapojí do pořádání festivalu St-Art, který dává prostor nadějným středoškolským a vysokoškolským umělcům. S jejich autorskou uměleckou tvorbou se můžete seznámit 22. srpna na parkánových zahradách Uměleckého centra UP na Konviktu. Těšit se můžete na malíře, fotografy, zpěváky, kapely a Djs. Vstupné je dobrovolné.

  Pro nejaktuálnější informace nezapomeňte sledovat
  naše webové stránky a profily na sociálních sítích.

  facebook
  instagram
  twitter
  youtube