Vážené kolegyně, vážení kolegové,

po dvou týdnech vám přinášíme další univerzitní newsletter. Začněme ho tradiční stručnou rekapitulací. Možná jste zaregistrovali, že rektor jmenoval nového děkana právnické fakulty Václava Stehlíka a současně poděkoval končící děkance Zdence Papouškové. V minulém týdnu také začala druhá vlna intenzivní náborové kampaně – na UP proběhl den otevřených dveří a další stovky studentů navštívily stánek univerzity na Gaudeamu v Praze. Na poli vědeckém pak optici z přírodovědecké fakulty představili objev kvantového pravítka.

Následující přehled aktualit se týká zaměstnaneckého dotazníku ke společenské odpovědnosti UP, výzvy Daruj krev s rektorem, nabídky Akademik sport centra, služeb Audiovizuální produkce UP, pozvánky na hokejové utkání pod širým nebem a novinky v UPointu. Děkujeme za vaši spolupráci a účast na jakékoli z nadcházejících akcí.

Dotazník pro zaměstnance: Společenská odpovědnost UP
Tento týden bylo spuštěno dotazníkové šetření mezi zaměstnanci. Prosíme vás o vyplnění krátkého anonymního dotazníku, který vám nezabere více než 5 minut. Vaše odpovědi budou poskytnuty vedení UP jako zpětná vazba pro tvorbu Strategického záměru na období 2021+. Dotazník je možné vyplnit do 29. 2. 2020 a naleznete jej zde. Zaměstnanci, kteří preferují papírovou formu, budou mít možnost vyplnit dotazník na sběrných místech. Děkujeme předem za váš čas a váš názor!
Pusťte žilou pro dobrou věc. Darujte krev s rektorem
V rámci Akademického týdne se od 17. do 21. února uskuteční další běh výzvy Daruj krev s UP / s rektorem aneb Modrá je dobrá! Přijďte darovat to nejcennější, co máte – vaši krev. Bližší informace o tom, zdali jste vhodný dárce a můžete krev darovat, naleznete na webu výzvy. Registrovat se pak můžete na e-mailu daruj.upol@gmail.com. Do předmětu e-mailu prosím napište heslo: DARUJ. Do těla mailu pak uveďte: jméno a příjmení, datum narození, fakultu, kterou zastupujete, a zdali jste student, nebo zaměstnanec.
Akademik sport centrum představuje aktivity na letní semestr
Bylo jedním z vašich novoročních předsevzetí více pohybu? Rádi byste cvičili a sportovali, ale nevíte, kam přesně zajít? Trn z paty vám možná vytrhne aktuální nabídka Akademik sport centra. Pro zájemce má připraveny desítky sportovních programů včetně výběrových sportů. Prodej poukázek startuje ve středu 5. 2. Více informací najdete zde. Probíhající lyžařskou sezónu si pak můžete zpestřit zájezdem do Itálie, kde má ASC UP poslední volná místa. A pokud nevíte, co roupama v létě, vězte, že ASC UP hledá šikovné vedoucí na letní tábory.
Nabídka služeb Audiovizuální produkce UP
Ve druhém patře Zbrojnice se nachází univerzitní televizní studio vybavené profesionální nahrávací technikou obrazovou i zvukovou. Jedenáct na jedenáct metrů se zeleným plátnem a s dostatečným osvětlením. A využít toho můžete i vy. Zaměstnanci AVP vám rádi poradí s vaším projektem, zapůjčí techniku či zajistí stream z přednášky. Záběr činnosti AVP je široký, od poradenství přes natáčení v terénu po realizaci castingu. Mimo jiné má k dispozici hudební i videobanku pro vaše projekty a zaměstnanci jsou schopni vám pomoci při jednání s českými produkčními společnostmi. Pokud byste váhali, zda právě vám AVP může pomoci, nebojte se ozvat. Buď na Facebook Audiovizuální produkce UP, nebo na mail av.produkce@upol.cz.

Pro nejaktuálnější informace nezapomeňte sledovat
naše webové stránky a profily na sociálních sítích.

facebook
instagram
twitter
youtube