Spisová služba – nabídka praktické stáže pro studenty

pexels.com
Středa 15. únor 2023, 7:58

Na Oddělení spisové služby RUP přijmeme stážistku/stážistu. Nabízíme především možnost realizovat odbornou praxi pro studenty UP se zájmem o problematiku administrativy a práva. Stáž není prakticky omezena – jsme schopni se přizpůsobit potřebám daného studenta. Pokud se rozhodnete stáž absolvovat nad rámec svého studia nebo ji naopak potřebujete přizpůsobit specifickému studijnímu předmětu (zejm. studijní předměty zaměřené na odbornou praktickou výuku, stáže aj.), můžeme Vám připravit pracovní náplň dle podmínek, které stanoví Váš studijní předmět.

Obsahem stáže může být mj.: příprava odborných textů, právních komparací, komunikace s jinými pracovníky UP, účast na jednáních s vedením UP, administrativní činnost, praktická činnost v programech UP (systém el. spisové služby, SAP, CES aj.), příprava analýz aj. Naše práce je různorodá a jsme schopni stáž přizpůsobit požadovaným podmínkám. Potvrzení o absolvování stáže je samozřejmostí.

Na stáž je možné se přihlásit kdykoli během akademického roku studia. Stačí zaslat žádost na e-mail vedoucího spisové služby UP.

Bližší informace naleznete také v přiloženém inzerátu.

Našim cílem je zprostředkovat studentům UP odborný rozvoj a přípravu na reálnou praxi.

Místo výkonu stáže: Rektorát Univerzity Palackého v Olomouci.

Stáž je určena pro studenty UP.

Text: Tým spisové služby UP