Výběrové řízení UP: ředitel Vydavatelství UP

Úterý 2. říjen 2018, 13:44 – Text: JV

Rektor Univerzity Palackého v Olomouci vyhlašuje výběrové řízení pro Vydavatelství Univerzity Palackého v Olomouci na obsazení pracovního místa na pracovní pozici ředitel/ředitelka Vydavatelství Univerzity Palackého v Olomouci Rozsah pracovního úvazku: plný pracovní úvazek podle ust. § 79 odst. 1 zákona č. 262/2006 Sb., zákoník práce, v účinném znění.

Požadujeme:

• dosažené VŠ vzdělání minimálně magisterského stupně,
  • zkušenosti v oblasti nakladatelské praxe
  • organizační a komunikační schopnosti,
  • manažerské dovednosti podmínkou,
  • morální a občanskou bezúhonnost,
  • znalost práce s moderními komunikačními prostředky,
  • znalost anglického jazyka slovem a písmem,
  • vysoké pracovní nasazení, schopnost týmové práce,
  • odpovědný přístup k řešení problémů,
  • preciznost, flexibilita,
  • aktivní a iniciativní přístup k práci, samostatnost,
  • výhodou znalosti v oblasti autorského práva a zákonných povinností nakladatele,
  • výhodou znalost, resp. pracovní zkušenost, ve firemním prostředí,
  • výhodou základní orientace v oblasti účetnictví a rozpočtování organizace,
  • výhodou znalost tuzemské, popř. zahraniční grantové politiky v nakladatelské oblasti,
  • výhodou znalost prostředí veřejné vysoké školy.

Nabízíme:

• práci v příjemném kolektivu, dobré pracovní prostředí v moderních prostorách,
  • mzdu v odpovídající mzdové třídě včetně osobního ohodnocení,
  • zázemí stabilní instituce, 28 dní dovolené a zaměstnanecké benefity   (stravenky, příspěvky zaměstnavatele na penzijní či životní pojištění),
  • motivující pracovní podmínky.

Náležitosti přihlášky:

• jméno, příjmení, titul,
  • datum narození,
  • státní příslušnost,
  • adresa trvalého pobytu,
  • telefonní a e-mailový kontakt,
  • datum a vlastnoruční podpis.

Přílohy přihlášky:

• strukturovaný životopis s uvedením údajů o dosavadních zaměstnáních, odborných znalostech a dovednostech,
  • motivační dopis se zdůvodněním motivace k výkonu pracovní pozice, která je předmětem výběrového řízení,
  • sken dokladů o dosaženém vzdělání,
  • sken výpisu z rejstříku trestů (ne starší než 3 měsíce),
  • strukturovanou koncepci rozvoje Vydavatelství Univerzity Palackého v Olomouci (v rozsahu max. 2 stran).

Předpokládaný nástup: 1. ledna 2019.

Přihlášky do výběrového řízení s výše uvedenými náležitostmi zasílejte na adresu: Rektorát Univerzity Palackého v Olomouci, personální oddělení (obálku označte „výběrové řízení na ředitele/ředitelku VUP“) nebo na e-mail: jana.vesela@upol.cz. Přijetí přihlášky Vám potvrdíme.

Případné další informace na tel. 585 631 704

Informaci o pracovišti naleznete pod následujícím odkazem: www.vydavatelstvi.upol.cz

Posuzovány budou přihlášky doručené nejpozději do 2. 11. 2018

Přesný termín a čas bude upřesněn v pozvánce k výběrovému řízení.

Informace o ochraně osobních údajů