Výběrové řízení PřF UP: Ph.D. student (vědecký pracovník) pro CRH

Úterý 24. duben 2018, 12:39

Děkan Přírodovědecké fakulty Univerzity Palackého v Olomouci
vypisuje výběrové řízení, hledá vhodné kandidáty a kandidátky na obsazení pozice

Ph.D. student (vědecký pracovník)

pro pracoviště Oddělení biofyziky Centra regionu Haná pro biotechnologický a zemědělský výzkum v rámci projektu „Rostliny jako prostředek udržitelného globálního rozvoje“ (OP VVV) – 2. kolo

počet pozic: 1
úvazek: 0,5
nástup: 1. 1. 2019

Požadavky:

• prezenční Ph.D. studium v oboru Biofyzika na PřF UP
  • absolvování magisterského studia v oboru biofyzika, biochemie nebo v biologickém oboru
  • pokročilé zkušenosti se separací proteinů a peptidů (např. elektroforetická separace)
  • schopnost komunikace v anglickém jazyce
  • zkušenosti s prezentací vědeckých výsledků

Přihlášky do výběrového řízení spolu se strukturovaným životopisem, seznamem publikační činnosti, scanem dokladů o dosaženém vzdělání zasílejte, prosím, na e-mailovou adresu: dagmar.petrzelova@upol.cz.

Uzávěrka přihlášek je stanovena na 4. 5. 2018.

Vyhlašovatel si vyhrazuje právo pozici ve výjimečném případě bez udání důvodu neobsadit nebo zrušit výběrové řízení.